ДТП у Полтаві. Бійка учасників. Один з водіїв – у стані алкогольного сп’яніння

Дмитро Чикуров
18:08 | 24 серпня 2017
0

Дорожньо-транспортна пригода у Полтаві. Зіштовхнулись автомобілі VW Passat та Toyota Avensis. Водії влаштували бійку. Один водій знаходився у стані алкогольного сп’яніння.

ДТП 23.08

ДТП 23.08

Читачі Трибуни повідомили до редакції, що 23 серпня на перехресті вулиці Сінної та вулиці Остапа Вишні сталася дорожньо-транспортна пригода. Зіштовхнулись автомобілі VW Passat темно-сірого кольору (на латвійськіх номерах) та Toyota Avensis. Водії після ДТП вчинили бійку. Водій на автомобілі VW Passat направився у двір “Сантехцентру” та, зі слів читачів Трибуни,знаходився в стані алкогольного сп’яніння. Водія автомобіля VW Passat було затримано екіпажем патрульних та доставлено до місця ДТП.

ДТП 23.08

ДТП 23.08

Представники патрульної поліції м. Полтави надали коментар з цього приводу:

– Дорожньо-транспортну пригоду зафіксували за адресою: вулиця Сінна, 49. Зіштовхнулись автомобілі VW Passat та Toyota Avensis. Водій автомобіля VW Passat не вибрав безпечної дистанції в русі та допустив зіткнення з автомобілем Toyota Avensis, який рухався попереду в попутному напрямку. Водій автомобіля VW Passat перебував за кермом у стані алкогольного сп’яніння. Огляд проводився на місці за допомогою приладу алкотестер “Драгер” у присутності двох свідків, результат – 1,95 проміле.

Складено адміністративний протокол на водія автомобіля VW Passat: за ч.1 Ст.130 (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції), за Ст.124 (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна), за ч.1 Ст.126 (Керування транспортними засобами особами, які не мають відповідних документів або не пред’явили їх для перевірки – не мав полісу та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу); за ч.6 Ст.121 (Порушення водієм правил керування транспортним засобом, правил користування ременями безпеки або мотошоломами -перебуваючи в міжнародному русі не зареєстрував транспортний засіб у встановленому Законом порядку). Посвідчення водія вилучено.Транспортний засіб евакуйовано.

ДТП 23.08

ДТП 23.08

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: