Дружина очільника УЖКГ отримала контракти від управління освіти міськвиконкому

Дружина начальника управління ЖКГ виконавчого комітету Полтавської міськради Сергія Сінельника отримала кілька підрядів від управління освіти того ж виконкому.

Дружина очільника ЖКГ отримала контракти від управління освіти виконкому

Дружина очільника ЖКГ отримала контракти від управління освіти виконкому

Не пройшло й місяця з моменту як Сергій Сінельник повернувся до виконання своїх посадових обов’язків, як він вже встиг потрапити до чергового скандалу. Його дружина — Тетяна Сінельник отримала 4 підряди від Управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Зазначимо, це вже не перший випадок, коли дружина очільника УЖКГ отримує підряди від згаданого управління. Так, минулого року вони отримала 2 контракти на проведення проектних та наглядових робіт у будівлі НВК № 16.

Відповідно до підписаних угод, ФОП Сінельник Тетяна Олександрівна виготовлятиме проектну документацію по капітальному ремонту фасаду будівлі ДНЗ № 8 та проводитиме відповідний авторський нагляд за проведенням капремонту. Роботи розбиті на 4 допорогові закупівлі:

Загальна сума коштів, які отримала Тетяна Сінельник, становить 71232 грн. ФОП Сінельник Тетяна Олександрівна було зареєстровано 08.11.2016, при цьому, відповідно до декларації самого Сергія Сінельника, його дружина працює у ТОВ «Експертиза ЗО», її зарплатня за 2018-й рік становила 66997, а дохід від ФОП —446722 грн. Раніше Тетяна Сінельник обіймала посаду керівника ТОВ “АШАД ГРУП”, яке займалось спеціалізованою діяльністю із дизайну.

Зазначимо, згідно з офіційною декларацією, попри власний дохід у 421067 грн та додатковий дохід дружини, Сергій Сінельник у 2018-му отримав 700 грн соціальної допомоги від Управління соціального розвитку виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Нагадаємо, наприкінці лютого Сергія Сінельника відсторонили від посади через звинувачення у корупції. Слідство встановило, що під час проведення капремонту вулиць міста посадовець уклав договір на здійснення технічного нагляду за кількома об’єктами, тоді як виконавці робіт не мали відповідних сертифікатів для їх здійснення. Окрім цього Сінельник вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості: завищив вартість та обсяг виконаних робіт шляхом включення робіт та послуг, які фактично не виконувались. Тоді ж Печерський райсуд міста Києва визначив запобіжний захід — тримання під вартою або заставу в розмірі 57 630 грн. А вже 29 березня посадовець повернувся до роботи.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Рука руку гріє, ну а шо…

2019-04-23
Сергій
Відповіcти
0

Там есть конфликт интересов?

2019-04-23
Олег
Відповіcти
0

Ті ж самі граблі людину не лякають.Але ж це його вибір.

2019-04-23
Даша
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: