Друга Ліга. «Кремінь» переміг у 25 турі, залишившись на третій сходинці

0

У 25-му турі Другої Ліги чемпіонату України з футболу кременчуцький «Кремінь» переміг «Інгулець-2» з Петрово та продовжив обіймати третю сходинку турнірної таблиці.Кремінь

Як пише прес-служба кременчуцького клубу, обидві команди почали матч досить обережно, ніхто, як то кажуть, не побіг в атаку стрімголов з перших хвилин. Господарі першими створили небезпечний момент біля воріт суперника, але рахунок після нього не змінився.

Загалом же команди вийшли на поле у таких складах:

«Інгулець-2»: Гуридов, Зубко, Рижук (Росляков 46), Сидоренко, Бесараб, Клімаков, Прошенко, Красов (Нікулін 78), Коверник (Кобуладзе, 29), Шишка, Колесников.

Запасні: Фастів, Глущенко, Омельченко, Данильченко.

Головний тренер – Андрій Кононенко

«Кремінь»: Онопко, Бичков, Москалик, Ентін, Горват (Кравчук 70), Лівовой, Тертишний, Кошадзе, Степанчук (Іванов 75), Скоцькйй, Тимченко.

Запасні: Олійник, Бобров.

Головний тренер – Сергій Ященко

На 12-й хвилині «Кремінь» міг виходити вперед, але Тимченко не зміг пробити в дальній кут після скидки Горвата. Воротар «Інгульця-2» в цій ситуації зіграв бездоганно. Ще через 12 хвилин, на 24-й хвилині матчу Богдан Скоцький мав непоганий момент, після того як увірвався в штрафну з кута свого правого флангу, але як і Тимченко не зміг пробити як слід і м’яч після його удару розминувся з ближньою штангою.

На 26-й хвилині Тертишний розібрався у штрафному із захисниками, віддавши пас на Левана, той встиг перекласти м’яч з правої на ліву ногу, зряче пробив в ближній кут, але Гуридов в цьому епізоді просто врятував свою команду. Вже через хвилину Кошадзе міг стати вже автором результативної передачі, якби Степанчук ударом головою пробив точніше.

У другій половині першого тайму гра пішла явно жвавіше. Господарі поля мали непоганий шанс, але Прошенко не зумів переграти Онопка практично при виході один на один.

Далі «Кремінь» явно підсилив свій тиск на ворота суперника, що проявилося в трьох кутових і кількох потенційно небезпечних стандартів, але забити в першому таймі нашій команді так і не вдалося.

На 49-й хвилині Колесников після розіграшу кутового пробив головою повз ворота і тут потрібно сказати, що тільки фарт врятував «Кремінь» від вірного гола, оскільки пробивав капітан «Інгульця-2» з забійної позиції. Незабаром вже Скоцький ударом головою змусив схопитися за голову вболівальників «Інгульця-2», в цей раз від переляку за те, що м’яч ледь не опинився в сітці воріт своєї команди. Але якщо Колесников пробивав повз, то удар у Скоцького вийшов акурат під поперечину, але господарів знову врятував Гуридов, який з такою грою може дуже швидко опинитися в основній обоймі першої команди петровського клубу.

«Кремінь» другий тайм провів значно активніше і небезпечних моментів тільки за перші 20 хвилин біля воріт господарів було створено більше, ніж за весь перший тайм. Але все ж у “Кременя” в складі знайшовся гравець, здатний переграти Гурідова. Єгору Іванову знадобилося для цього всього 4 хвилини. Кошадзе розкрутив двох суперників на лівому фланзі та подав на голову Іванову, удар головою якого був просто бездоганним. М’яч полетів точно в дальній кут і від штанги залетів у ворота «Інгульця-2». Гуридов як не намагався, дістати цей м’яч не зумів.

Уже в компенсований час двоє гравців “Кременя”, не розібравшись в простій ситуації просто подарували м’яч Колесникову і той вискочив один на один з Онопко, і тільки завдяки блискучій грі на виході нашого воротаря, вдалося уникнути гола.

Мінімальна перемога кременчужан з рахунком 1:0.

Нагадаємо, що свій наступний матч в рамках 26-го туру другої ліги «Кремінь» зіграє вдома 22 квітня проти «Арсенал-Київщини». Початок матчу о 16:00.