ДПІ у місті Полтаві запрошує відвідати Центр обслуговування платників

0

Центром обслуговування платників ДПІ у м. Полтаві надається широкий спектр безкоштовних послуг для своїх відвідувачів. Серед них приймання податкової звітності, видача ідентифікаційного номера, отримання електронного цифрового підпису тощо. Також для зручності відвідувачів в Центрі функціонує система Wi-Fi.

photo

У залі очікування забезпечено трансляцію актуальної інформації на «швидкоплинному рядку» та TV-моніторах. Крім того, з метою інформування платників про зміни в законодавстві в Центрі розповсюджується друкована продукція – листівки, брошури тощо.

В окремому кабінеті ЦОПу облаштовано Центр сертифікації ключів електронного цифрового підпису. Громадяни та суб’єкти господарювання, завітавши до інспекції, мають змогу проконсультуватися з тих чи інших питань із кваліфікованими спеціалістами.

Протягом січня 2016 року Центром обслуговування забезпечено надання платникам податків послуг у наступній кількості: прийом звітності – понад 52 тисячі, прийом та реєстрація вхідної кореспонденції майже 6 тисяч, консультацій – 3,7 тисяч, генерування електронних ключів – 515 одиниць, адміністративних послуг – майже 2 тисячі.

Відділ комунікацій

Державної податкової

інспекції у м. Полтаві

Коментувати

19 березня 2018