DOZORRO їде у Полтаву

0

У рамках проекту “DOZORRO Десант” 19 червня 2018 року команда громадського контролю держзакупівель DOZORRO їде у Полтаву. Ми проаналізували закупівлі у Полтаві й вирішили проінформувати мешканців міста, про те, як вони можуть впливати на закупівлі свого міста й контролювати їх.

DOZORRO їде у Полтаву

DOZORRO їде у Полтаву

Разом з нашими парнерами й членами DOZORRO Спільноти у Полтаві – ГО “Інститу аналітики на адвокації” запрошуємо приєднатися до наших заходів, які заплановані у рамках проекту “DOZORRO Десант” у Полтаві:

Якщо ви замовник й хочете, щоб наші експерти проаналізували ваш кейс – заповніть реєстрацію за лінком – https://goo.gl/forms/H3BrWHoWjSd0O7Sy1

Якщо ви постачальник – зареєструйтесь за лінком – https://goo.gl/forms/M3dHLzThEr9z8Otq1 на навчальний захід для бізнесу

Ми запрошуємо всіх мешканців до спілкування щодо важливості вашого впливу на закупівлі міста:

Час проведення: 14:00 – 15:00

Місце проведення: Перехід біля Головпоштампу. Вся правда про ремонт, який тягнеться вже 2 роки.

Час проведення: 14:00 – 15:00

Місце проведення: Українська медична стоматологічна академія (вул. Шевченка, 23). Гуртожиток №1 и №3 5 червня 2018 року уклали договір на заміну вікон. Чи будуть нові вікна?

Час проведення: 16:00 – 18:00

Місце проведення: Парк “Сонячний”. А ви знаєте, які ремонти купувала школа в якій навчається ваша дитина? Ми створили інтерактивну мапу шкіл Полтави, й ми зможете в 1 клік побачити, які ремонти купувала саме ваша школа.

Долучайтесь. Змінюйте. Розвивайте.
Впливайте на майбутнє свого міста!

16 листопада 2018
15 листопада 2018