“Доступні ліки”: в аптеках “Полтавафарм” програма стартує вже завтра

Фармацевти чекали затвердження реєстру лікарських засобів, вартість яких повністю чи частково відшкодовуватиметься державою.

"Доступні ліки". Фото - ПіК

«Доступні ліки». Фото – ПіК

КП «Полтавафарм» майже повністю готове включитися у державну програму «Доступні ліки», яка стартувала в Україні з 1 квітня 2017 року. Фармацевти обіцяють: певні препарати отримати в аптеках комунального підприємства можна буде вже завтра.

– Ми дуже чекали появи переліку лікарських засобів, вартість яких повністю чи частково компенсуватиме держава. Бо неясно було, який препарат виявиться найдешевшим і, відповідно, безкоштовним для хворих. І скільки, у свою чергу, становитиме різниця, яку платитиме пацієнт, обравши більш дорогий препарат. Учора Реєстр нарешті з’явився. Зараз з’ясовуємо наявність відповідних препаратів на складі, завершуємо укладати договори. Думаю, вже завтра програма «Доступні ліки» запрацює у мережі наших аптек, – розповів Сергій Горбань, заступник директора КП «Полтавафарм».

"Доступні ліки"

«Доступні ліки»

Питання участі у держпрограмі інших аптек міста поки що залишається відкритим.

Реєстр лікарських засобів проти серцево-судинних захворювань, бронхіальної астми та цукрового діабету 2 типу, вартість яких відшкодовуватиметься державою, оприлюднено на сайті Міністерства охорони здоров’я 3 квітня 2017 року. У переліку зазначено також розмір відшкодування та суму доплати (за наявності) щодо кожного торгового найменування лікарського засобу, який бере участь у програмі реумбурсації.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

От цікаво, чи рахували, скільки на ці програми коштів потрібно? Чи вистачить?
Мені здається, що ні. На жаль.

2017-04-04
Валентина
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: