Дорожники відремонтували основні шляхи, які ведуть до Сорочинського ярмарку

1

Служба автомобільних доріг Полтавщини завдяки роботі підрядних організацій забезпечила під’їзд до Сорочинського ярмарку. Впродовж останнього тижня підрядні організації працювали на основних дорогах, які ведуть до с.Великі Сорочинці. Проводили як ремонт дорожнього покриття, так і встановлення нових дорожніх знаків, ремонт автопавільйонів та бар’єрного огородження, прибирання майданчиків для відпочинку.

Дорожники відремонтували основні шляхи, які ведуть до Сорочинського ярмарку

Дорожники відремонтували основні шляхи, які ведуть до Сорочинського ярмарку

Враховуючи туристичну привабливість Полтавської області, Служба автомобільних доріг сприяє комфортному перебуванню туристів на території регіону. Для цього створюються зручні під’їзні шляхи до об’єктів культурної спадщини. Влітку особлива увага приділяється дорогам, які ведуть до с. Великі Сорочинці.

– Нам треба забезпечити максимально комфортні умови, аби відвідувачі знайшли та доїхали до ярмароку, оскільки це дійство стало візитівкою Полтавської області. Для цього проводимо ремонти на основних автодорогах, які ведуть до Великих Сорочинців.

Володимир Трояновський, начальник Служби автодоріг

Роботи викоуються на основних марштрутах: Р-42 Лубни-Миргород-Опішня, Н-12 Суми-Полтава, Т-17-15 Миргород-Хорол, Т-17-18 Диканька-Решетилівка, Т-17-27 Велика Багачка- Великі Сорочинці-Зіньків, О1705068 /Диканька-Решетилівка/–Велика Рудка–/Суми-Полтава/. В першу чергу підрядники зосереджують свою увагу на ліквідації ямковості та інших  деформацій  на  покритті  проїзних  частин. Впродовж цього року ліквідовано 70 тисяч м² ямковості.

– Окрім ямкового ремонту, провели ремонт великими картами. За цією технологією працювали в Шишацькому районі на автодорозі Р-42 Лубни-Миргород-Опішня. На цій дорозі працювала компанія “Альтком” та філії ДП “Полтавський облавтодор”.

Володимир Трояновський

Одночасно із ремонтом покриття, дорожники приводили до ладу автопавільйони та бар’єрне огородження, прибирали майданчики для відпочинку, скошували траву на узбіччях. Аби туристи без проблем змогли дістатися ярмарку, на дорогах встановлено понад 600 дорожніх знаків.

 Прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області

Коментувати

1 Коментар
Віталіна
• 14:47 | 21 серпня 2017

Те, що неможливо приміськими дорогами знайти кудись шлях це і правда уже візитівка Полтави…

Відповіcти
21 березня 2018
20 березня 2018