Дорожники поступово відходять від ямкового ремонту

0

Начальник Служби автомобільних доріг Володимир Трояновський презентував голові облдержадміністрації Валерію Головку карту поточного дрібного ремонту доріг Полтавської області. Фахівці САД детально проаналізували стан дорожнього покриття в кожному районі. Визначили площі ураженості ямковістю. Плюс розмір необхідного фінансування.

333

– За підтримки губернатора вирішили відходити від звичайного ямкового ремонту, а роботи виконувати за допомогою великих «карт». Зробши зріз робіт впродовж останніх років, дійшли висновку, що ремонт великими «картами» тримається набагато краще, ніж звичайний ямковий ремонт. Це напрям, в якому і будемо рухатися надалі, – коментує результати зустрічі начальник Служби В.Трояновський.

Проведення ремонтів буде здійснюватися з декількох джерел фінансування. Окрім коштів Служби планується залучити і гроші з обласного та районних бюджетів.

– Керівники районів повинні бути зацікавлені у такій співпраці, оскільки з 2018 року частина доріг перейде на баланс територіальних громад. Чим якісніше зробимо ремонт в цьому році, тим кращі дороги отримають вони у наступному, – впевнений голова ОДА Валерій Головко.

В Службі автодоріг вже розпочали підготовку необхідної документації, аби з наступного тижня розпочати оголошення тендерів на ремонт. САД Полтавщини запрошує до співпраці організації, які мають необхідні потужності.

За матеріалами прес-служби Служби автомобільних доріг у Полтавській області

Коментувати

20 березня 2018
19 березня 2018