Дорожній фонд: 60% від коштів – на ремонт доріг

Верховна Рада України підтримала проект внесення змін до Закону України «Про джерела фінансування дорожнього господарства України» щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат Костянтин Іщейкін.
Верховна-Рада-України-фото-Михаил-Маркив

– Історичне рішення по проекту, де я є співавтором – 4015а про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі, ПРИЙНЯТЕ!НАРЕШТІ В УКРАЇНІ Є ДОРОЖНИЙ ФОНД!
Це нормальні дороги, прозорість коштів, ефективний менеджмент!

І ще #ТранспортнийДень відзначений попереднім схваленням впровадження електронного квитка у міському транспорті. Ви уявіть, який тіньовий обіг коштів можна припинити! Не тільки дізнатися про реальний готівковий обіг, а й оцінити обґрунтованість тарифів на перевезення і можливість оновлення автопарку перевізника.

kostyantyn-ishhejkyn_large

За законопроекти №4014а та №4015а проголосували 248 та 235 народних депутатів відповідно.

Закон запроваджує розподіл коштів Фонду таким чином:

  • 60% – на фінансування будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування державного значення, на утримання доріг,
  • 35% – на фінансування будівництва і утримання доріг місцевого значення,
  • 5% – на фінансування заходів із забезпечення безпеки дорожнього руху.

Завдяки прийняттю закону, в складі спеціального фонду держбюджету буде створений окремий дорожній фонд, куди надходитимуть кошти з оплачених мит і акцизних зборів. Найголовніше – ці гроші будуть цільовими. Їх не можна буде використовувати ні на що інше, крім ремонту доріг.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: