Дороги та тротуари Полтави планують ремонтувати за майже 130 млн гривень

Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради оголосило торги на ремонт та будівництво дорожнього покриття міста. Очікувана вартість робіт спочатку склала понад 150 млн гривень. 

Вулиця Пушкарівська Полтава

Переможець торгів має надавати послуги з поточного ремонту дорожнього покриття та тротуарів вулиць Полтави на 103 250 м².

Свої пропозиції на торги подали три підприємства: ПП «ПОЛТАВАБУДЦЕНТР», ТОВ «АСФЕР ГРУП» (Полтава) та ПП «БУДГАРАНТ-7» (Харків).

Найдешевшу первинну пропозицію запропонувало ПП «ПОЛТАВАБУДЦЕНТР» — її відхилили, адже вона не відповідала умовам тендерної документації. Після цього йшла ціна від ТОВ «АСФЕР ГРУП».

Наразі міське Управління ЖКГ опублікувало повідомлення про намір укласти договір з даною ТОВ на 129 985 600 гривень. Якщо договір підпишуть, то за ці кошти ТОВ «АСФЕР ГРУП» до 31 грудня 2019 року буде проводити ремонтні роботи на вулицях Полтави.

Зазначимо, що на сайті Полтавської міської ради вже є ряд петицій, де полтавці просять відремонтувати дорожнє покриття міських вулиць, серед яких: вул. Дмитра Коряка, вул. Панфілова, вул. Ковпака.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Жиренько як за бездоріжжя.

2019-05-01
Оксана
Відповіcти
0

Так же хотелось бы понимать механизм неоплаты некачественно предоставленных услуг.
У нас дорогу сделали (Героев АТО). Красиво, грандиозно, пафосно с установкой ливневок и новым тротуаром. Вот только лужи собираются в других местах и до ливневок не дотекают, новые бордюры уже крошаться и люки стучат при каждом проезде по ним машиной, а некоторые уже меняли несколько раз (лопаются), дорожные знаки облазят, а некоторые в этом году наконец-то приварили (до этого постоянно сползали с труб). Я бы за такое качество работ и 1 гривны не дала. .
Вот теперь вопрос: Кто и как это должен исправлять?

2019-05-01
Анна
Відповіcти
0

Інколи кажеться,поки ми не бачили воочію оці суми,які витрачають на ремонти доріг,яких в результатаі так і немає,морально було легше. Набагато легше.

2019-05-01
Ігор
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: