Дорогу з чотирма смугами для руху транспорту розпочали будувати в Кобеляцькому районі

0

На території Полтавської та Дніпропетровської областей триває реалізація державного інвестиційного проекту з розвитку автомобільної дороги Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка. Одна з частин проекту – будівництво дороги І категорії. На Полтавщині 80 кілометрів буде споруджено з цементобетону.

Дорогу з чотирма смугами для руху транспорту розпочали будувати в Кобеляцькому районі

Дорогу з чотирма смугами для руху транспорту розпочали будувати в Кобеляцькому районі

На замовлення Служби автомобільних доріг у Полтавській області розпочалося спорудження двох додаткових смуг руху на автомобільній дорозі Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка. Всього буде по дві смуги в кожному напрямку. Роботи проводяться в рамках реалізації державного інвестиційного проекту з розвитку цієї автодороги.

–  На теперішній час дорога має параметри близькі до норм ІІ категорії. На всій протяжності ширина проїзної частини – 7,5 метрів. Технічний стан та пропускна спроможність не відповідають існуючій інтенсивності руху транспорту, – говорить начальник Служби автодоріг Володимир Трояновський.

Дорога Н-31 проходить центральною частиною майже 20-ти населених пунктів Полтавської та Дніпропетровської областей, виконуючи функції основної вантажної та пасажирської магістралі. В середньому щодоби по дорозі проїжджає до 7 тисяч транспортних засобів. Такий трафік призводить до інтенсивного руйнування дорожнього одягу.

– У нас в області вже розпочате будівництво однієї з перших “бетонок” в Україні. Впродовж наступних трьох років буде споруджено 80 кілометрів дороги із цементобетону. Обрали цей матеріал, оскільки він витриваліший, чим асфальтобетон, – пояснює В.Трояновський.

Роботи з будівництва зараз тривають в Кобеляцькому районі. Тут проводиться підготовка території для влаштування земляного полотна, аби в подальшому розпочати основну фазу будівництва.

 Прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області

Коментувати

17 листопада 2017
16 листопада 2017