Дорогу Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка планують оновити за 531 млн грн

Служба автомобільних доріг у Полтавській області оголосила відкриті торги на реконструкцію автомобільної дороги державного значення Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка на ділянці від 146 до 150 км.

Фото: Укравтодор

Якщо торги пройдуть успішно, то роботи мають виконати до 31 грудня 2020 року (за умови здійснення достатнього фінансування від головного розпорядника бюджетних коштів — Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор).

Очікувана вартість реконструкції ділянки спочатку становила 640 000 000 гривень.

Служба автомобільних доріг у Полтавській області вже опублікувала повідомлення про намір укласти договір з турецькою компанією  «Onur» на 531 844 590 гривень. Зазначимо, що це підприємство вже кілька років ремонтує дороги на Полтавщині. У 2017 році компанія розпочала будівництво першої черги обходу в Полтаві.

Розмір забезпечення тендерної пропозиції становить 3 200 000 гривень. Це гарантує перерахування суми Службі автомобільних доріг у Полтавській області (замовнику) у гарантійному випадку (тобто у разі, коли постачальник не виконав обов’язки, пов’язані з поданням тендерної пропозиції).

Після підписання договору Замовник має перерахувати компанії  «Onur» аванс у розмірі 30%. Підрядник, у свою чергу, зобов’язується використати одержаний аванс і надати замовнику звіт протягом 3 місяців.

Переможець має провести демонтаж для підготовки робіт, оновити дорожній одяг, укріпити узбіччя, влаштувати дорожні знаки, розмітку, металеве бар’єрне огородження. Оновити мережу зовнішнього електроосвітлення.

Довжина ділянки реконструкції — 3,919 км, з яких 1,3 км проходить в межах села Шамраївка Шевченківської сільської ради.

Роботи здійснюватимуть в рамках реалізації Державного інвестиційного проекту за бюджетною програмою «Розвиток автомобільної дороги державного значення Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка» та виконання завдань і заходів Державної цільової економічної програми розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018-2022 роки в межах Шевченківської та Пащенківської сільських рад Решетилівського району Полтавської області.

Раніше повідомлялось, що дорогу дежавного значення Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка планують оновити за 531 млн гривень.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: