Допомога регіонам Східної України у проведенні реформ в cекторі психо-соціальної реабілітації

0

Міністерство охорони здоров’я Литовської Республіки в рамках Программи розвитку співробітництва і підтримки демократії реалізує проект “Допомога регіонам Східної України у проведенні реформ в галузі психо-соціальної реабілітації”. Проект фінансується з бюджету Литовської Республіки.

111

Метою проекту є виявлення основних проблем у сфері психо-соціальної реабілітації та надання допомоги у реформуванні сфери надання психо-соціальних послуг у регіонах Східної України, обмін досвідом з литовськими експертами. У ході цього проекту литовські експерти відвідають Україну, а саме Полтаву та Дніпропетровськ, для того, щоб проаналізувати і оцінити поточну ситуацію і винести рекомендації щодо поліпшення організаційної схеми надання послуг психо-соціальної реабілітації.

LDC_logo

В рамках проекту литовські фахівці проведуть тренінги присвячені таким темам, як: організація психо-соціальної роботи, догляд за хворими, соціальна робота, надання психологічних та інших послуг. Крім того, фахівці допоможуть подолати трансформаційні процеси під час створення центрів кризової інтервенції.

По закінченню проекту, на підставі досвіду литовських експертів, будуть створені необхідні умови для створення центрів кризової інтервенції в регіонах Східної України, які надаватимуть високоякісні послуги з психосоціальної допомоги.

22 липня 2018
21 липня 2018