Договір про запровадження електронного квитка у Полтаві підпишуть 24 червня

Містобудівна комісія розглянула проект рішення «Про внесення змін до Програми розвитку міського електротранспорту м. Полтава на 2018-2020 роки», яким передбачені певні зміни для забезпечення фінансування кредитної лінії ЄБРР.

— Рішення стосується змін до додатку №1 стосовно орієнтовного обсягу фінансування завдань програми. Згідно з проектом, до документу доддауть сплату разового комісійного збору ЄБРР, а фінансування на 2019 рік передбачено на суму 20 560 000 грн, — розповів засутпник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко.

Також він повідомив, що вже у понеділок, 24 червня, підпишуть договір з ПП «Укр-Спец-Софт» щодо впровадження в місті системи електронного квитка. При цьому посадовець зазначив, що після того він буде підіймати питання введення диференційованого тарифу (аналогічні рішення приймались у інших містах, де діє електронний квиток — ред.) та запровадження «картки полтавця», в першу чергу для пільговиків.

— В понеділок я, від імені міської влади, підпишу договір по запровадженню електронного квитка, бо всі необхідні процедури ми провели, і я юридично не можу його не підписати, бо інакше підприємство зможе подати на нас до суду. Наразі ми з цим підприємством пропрацьовуємо деталі договору, і наприклад ваша пропозиція (звертається до Бєлоножко — ред.) щодо того, аби оперативний рахунок при надходженні коштів від продажу квитків був у державному банку, була прийнята підприємством, так само і друга пропозиція щодо терміну у 10 років, — говорить заступник міського голови.

За словами Олексія Чепурка, пропозиції з цього питання наразі надали тільки представники фракції «Батьківщини». Пропозицій чекають до понеділка.

Для реалізації цієї програми нам потрібен диференційований тариф та політична воля на подальший рух у цьому напрямку. Тому на цю сесію ми виносимо проект рішення про карту полтавця, поки без фінансового забезпечення. Ми проситимемо вас підтримати цю програму, а вже коли дійдемо згоди між фракціями, і буде все зрозуміло, тоді ми забезпечимо програму фінансуванням та замовимо виготовлення карток для наших пільговиків, — сказав заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко.

Нагадаємо, сьогодні виконком прийняв рішення про компенсацію коштів за перевезення пільговиків у травні.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

верните обычные старые проездные и все будет нормально

2019-06-24
Орк
Відповіcти
0

Це типу буде електонний квиток і шо як ним пользуваться?

2019-06-21
Оксана
Відповіcти
0

Буде сперціальний пристрій для считування, гроші зніматимуться автоматично. Поповнювать можна через приват24. Дуже удобно.

2019-06-21
Віка
0

Останні новини:

Читайте також: