До уваги всіх учасників дорожнього руху!

1

Станом на 2 грудня у Полтаві випала чимала кількість  опадів у вигляді снігу. Автошляхи знаходяться у жахливому стані. І якщо  автівки можуть «проплисти» по дорозі, то пішоходам доводиться перестрибувати та  обходити калюжі, які утворились від  танення снігу. У зв’язку з  цим збільшилася вірогідність  виникнення ДТП.

TEfOKocuBTE

Редакція «Трибуни» поцікавилась  у Комунального підприємства «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» (КП «ШЕД») Полтавської міськради, чому вони виявились  неготовими до  ліквідації наслідків погодних умов і, як швидко дороги приведуть до ладу.

У розмові  працівниця КП «ШЕД» повідомила, що до таких погодних  умов підприємство було  абсолютно готове і наразі ведуться роботи по очищенню доріг,  а за більш детальною  інформацією порадила звернутися за іншим контактним номером цього ж підприємства. Там відповіли, що  це номер диспетчера і вона не володіє потрібною нам інформацією. Диспетчер порадила звернутися за іншим номером, який співпав з тим, за яким ми телефонували вперше. Отже, коло  замкнулося.

Враховуючи небажання комунальників спілкуватися з громадськістю, залишається лише сподіватися на їхнє оперативне реагування та швидку ліквідацію наслідків першої зимової непогоди.

Юлія Злепко

15 липня 2018
14 липня 2018
13 липня 2018