До Полтави завітають монстри українського хард-року – гурт «ТОК»

19 лютого у гриль-пабі «Ворскла» виступить хард-рок колектив із міста Дніпро – гурт «ТОК». Музиканти, що радують своїх фанів із 1986 року презентують жителям духовної столиці новий альбом «Reason To Fight».

До Полтави завітають монстри українського хард-року – гурт «ТОК»

До Полтави завітають монстри українського хард-року – гурт «ТОК»

Свіжа платівка гурту має свою особливість: музиканти записали пісні 5-ма різними мовами. Слухаючи пісні із «Reason To Fight», фани можуть почути англійську, російську, українську, німецьку і білоруську. Мовою Сергія Міхалка та Янка Купали дніпровські хард-рокери під час першої презентації заспівали ращом із відомим білоруським радіоведучим Сергієм Кузіним.

Це вже восьмий студійний альбом відомих українських рокерів.

– Я сам здивувався з того, коли ж ми почали писати цей альбом. Ще у 2011 році стартувала студійна робота. Через різні події нам доводилося і переписувати тексти, і переглядати загальну концепцію. З’явилися пісні, пов’язані з подіями, які відбуваються в Україні. Взагалі у нас альбоми виходять раз на 5 років, як у легендарних «ZZTop», – жартує Андрій Підгайний, музикант, лідер гурту «ТОК».

За словами фронтмена, гурт завжди мав свої стимули до творчості, які ніким не диктувалися. Перші пісні українською у них почали виходити ще до Помаранчевої революції. І хоч друзі музикантів тоді казали, що це не модно, однак «ТОК» продовжував лупити струмом українського хард-року і радувати слухачів різноманітним музичним контентом.

ТОК 2

Екзотики та різнобарвності до творчого доробку рокерів додають такі пісні, як «Аз Есмь!». За словами Андрія Підгайного це древня слов’янська мантра, яка дає людині силу бути самостійною, і жоден ворог не зможе «сісти тобі на голову».

Назва альбому «Reason to fight» перекладається як «Причина боротися (воюват). Він записувався і зводився в студії групи «ТОК», Андрієм Підгайним.

Спочатку, у 2014 і 2016 роках вийшли два сингли з нового альбому – «Бо зна», а потім – «Fight for rock n roll».

Платівка складаєься із 12 пісень і 2 бонус треків.

«Reason to fight» відрізняється від попередніх робіт своєю різноплановістю і новим звучанням.

Гурт «ТОК» із 1986 року (30 років) активно виступає на великих і маленьких сценах України та Європи (Чехія, Словаччина, Латвія, Білорусь), бере участь в різних концертах і рок-фестивалях («Рок-н-рол Таврійський», «Дні хард-року», » Таврійські Ігри», «NoProblem», «РОК-КИЇВ», «Гоблін-Шоу», «Фортеця», «Байкер-Січ», «Брест Байк-Фест» та багато інших).

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: