У дитячому оздоровчому центрі «Миргородський» відпочивають діти з Доннечини

У дитячому оздоровчому центрі санаторного типу «Миргородський» Полтавської області курс оздоровлення проходять 50 дітей з Донеччини.

Про це повідомляється у Департаменті соціального захисту населення Донецької ОДА.

– На запрошення Полтавської ОДА та обласної ради 50 дітей Донецької області, які проживають у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення, направлені на оздоровлення до дитячого оздоровчого центру санаторного типу «Миргородський» (Полтавська область), — йдеться у повідомленні.

Центр розташований в екологічно чистій зоні, в одному з мальовничих куточків Миргородщини, в сосновому лісі, біля річки Псел, за 35 км від Миргорода. Це зумовлює повне уникнення промислових впливів міста на екологію центру.

Зміна триватиме 21 день: з 7 по 27 червня. Загалом, у літній період заплановано оздоровлення 200 дітей по чотири зміни (кожна триватиме три тижні) для дітей з лінії зіткнення. Наступну зміну заплановано з 28 червня.

У повідомленні також зазначається, що під час зміни діти матимуть можливість не тільки зміцнити здоров’я, але й змістовно провести свій час, беручи участь у різних спортивних змаганнях, конкурсах, екскурсіях.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Малявки не заслужують войни. Хай веселяться у нас.

2019-06-12
Наташа
Відповіcти
0

Яка краса і б оце відпочила. роблять добру справу. А це безкоштовно?

2019-06-12
Алла
Відповіcти
0

Це добре. Діти заслуговують на світле мирне небо та відпочинок влітку.

2019-06-12
Тамара
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: