До Дня Збройних Сил України у Полтаві пройшов конкурс дитячого малюнку

0

У Полтаві провели конкурс  дитячих малюнків, його приурочили до Дня Збройних Сил України. Діти молодшого шкільного віку представили свої роботи на військову тематику. Таку інформація надав регіональний медіа-центр Міністерства оборони України.

Fotolia_12920612_Subscription_L-700x700
Ініціаторами конкурсу стало командування 179-го об’єднаного навчально-тренувального центру військ зв’язку Збройних Сил України.

Серед учасників конкурсу дуже багато надзвичайно обдарованих дітей, – повідомив один із організаторів конкурсу В’ячеслав Єрмачков. – Роботи, представлені на конкурс, будуть оцінені професійним журі, до складу якого увійшли вихованці Полтавської арт-студії «Художник» Вікторія Уманець та Владислава Мартиненко.

У Музеї військ зв’язку Збройних сил України представили найкращі дитячі малюнки. Переможців конкурсу оголосять  у переддень святкування Дня Збройних Сил України. Їх нагородять  призами та солодкими подарунками.
– Приємно відзначити активність в конкурсі, насамперед, дітей військовослужбовців з нашого міста, – розповідає про свої враження В’ячеслав Єрмачков. – Молодь мислить нестандартно і креативно. До нас надійшло понад триста малюнків і виробів. У такий спосіб ми прагнули спонукати молодь більше дізнатися про вітчизняні Збройні Сили.

Юлія Злепко

22 липня 2018
21 липня 2018