До 15 липня українці можуть змінити місце голосування

У разі відсутності у день голосування на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року за місцем свого проживання, громадяни можуть реалізувати право голосу, тимчасово змінивши місце голосування без зміни виборчої адреси. Відповідну інформацію оприлюднила ЦВК.

Для цього виборцям необхідно до 15 липня 2019 року звернутись до органу ведення Державного реєстру виборців за місцем їхнього перебування в день виборів чи місцезнаходженням обраної виборчої дільниці або за їхньою виборчою адресою.

У ЦВК зазначають, що виборцю достатньо подати до відповідного органу ведення ДРВ письмову заяву, пред’явивши при цьому паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України). Для громадян України – військовослужбовців таким документом також може бути посвідчення військовослужбовця або військовий квиток.


Проведення процедури тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси не передбачає подання виборцем до органу ведення ДРВ будь-яких документів, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця його голосування або внесення ним плати.

Перелік адрес та телефонів органів ведення Державного реєстру виборців розміщено на сайті Державного реєстру виборців.

Залишити відповідь
Коментувати

5 Коментарі

В цьому році вперше голосуватиму,бо змінив прописку,а раніше було складніше – в іншому місті не за пропискою. Аби ще понять за кого відать голос.

2019-07-02
Григір
Відповіcти
0

Так удобно,юо якшо я прописана в одному місці,а живу в іншому- то спеціально їхать заради голосування – дорого.

2019-07-02
Кіра
Відповіcти
0

Багато наших” свідомих” громадян працюють за кордоном і , скоріш за все, не будуть голосувать, бо більшість працює нелегально. Тому втрачаємо багато голосів.

2019-07-02
Тетяна
Відповіcти
0

Свідомі люди знайдуть можливість як проголосувати і без підказок. Але інфа норм.

2019-07-02
Юлія
Відповіcти
0

Все так легко і просто)

2019-07-02
Марина
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: