“Дніпро” впевнено переміг полтавську “Ворсклу”

Футболісти полтавської «Ворскли» зазнали вже 13 поразки у сезоні. Цього разу «зелено-білі» пропустили 2 сухих м’ячі від «Дніпра». Ця поразка вже апріорі опускає команду з духовної столиці на 8 сходинку групи вильоту, адже будь-який результат гри «Сталь» – «Зірка» підійме одну із двох команд на 7-му позицію.

Дніпро - Ворскла матч-дей

Футболісти полтавської «Ворскли» вже другу гру поспіль не змогли забити своїм суперникам. Якщо минулого туру сухим з води вийшов кіпер львівських «Карпат», то у грі з «Дніпром» полтавці не забили, самі пропустили, і як результат – програли.

З початку зустрічі «Дніпро» на правах господарів заволодів ігровою і територіальною перевагою. Перші десять хвилин поєдинку пройшли під диктовку «синьо-біло-блакитних». Після цього полтавці трохи відсунули гру від своїх воріт.

Та все ж на 15 хвилині дніпряни вийшли вперед. Кочергін перехопив пас, трохи пройшов уперед і відправив м’яча у ворота «Ворскли». Рахунок став 1:0.

У другій половині тайму полтавці все ж активізували свої атакувальні дії. Павло Ребенок навішував у карний майданчик, але оборонці винесли кулю подалі. Після того Шарпар пробив по воротах, але голкіпер «Дніпра» Андрій Лунін парирував цей постріл, перевівши м’яч на кутовий.

На початку другого тайму «Дніпро» міг подвоїти перевагу, але кіпер полтавців Богдан Шуст вчасно вийшов із воріт і ліквідував загрозу в потенційно небезпечній атаці.

Але на 54 хвилині господарі подвоїли перевагу. Довбик отримав м’яча пройшов вперед, обіграв Даллку і пробив з-під Чеснакова. М’яч від штанги залетів у ворота.

Через три хвилини полтавці могли скоротити відставання в рахунку. Ребенок пробиває зі штрафного, сильно, але воротар господарів зумів забрати м’яча.

У підсумку матч завершився перемогою господарів.