Дмитро Лазуткін: «”Червона книга” – спроба розібратися у внутрішньому світі людини»

0

3 грудня у приміщенні Полтавської ОДА у рамках літературного проекту “Мережа” пройшла прес-конференція Дмитра Лазуткіна, який розповів про свою збірку “Червона книга”.

1ECB4OzIVDc

Дмитро Лазуткін – київський поет, журналіст, телеведучий, а також спортивний коментатор боксерських боїв та на Олімпійських іграх. Він приїхав до Полтави, аби розповісти про свою книгу почуттів та емоцій. Поет зазначив, що дана збірка – це новий рівень для нього, тому що раніше він писав тільки про любов, сонце і світло. В даній книзі тексти сумні. Збірка складається з трьох розділів.

Перший розділ присвячений подіям, які відбуваються в зоні АТО. Ми, як волонтери, проїхали всю лінію розмежування, всю лінію фронту, багато з’явилося віршів саме там. Другий розділ – якісь передбачення, пророчі моменти на які зараз вже по-іншому дивишся. Третій – інтимна лірика.

XebJMI9nToo

Поет у вільний від своєї діяльності час допомагає збирати кошти для військових, а також сам їздить у зону АТО як волонтер. Він зазначив, що людям наразі дуже важлива підтримка. І лише великою любов’ю можна втамувати той біль, який в них є.

В збірнику йдеться про зникаючі почуття, тому що за останні два роки світ сильно змінився, Україна сильно змінилася, ми сильно змінилися. І знаходимся в зовсім іншій реальності, переживаємо одну велику психологічну травму, яка так чи інакше стосується подій, які відбуваються на сході України. Ця книжка не про Майдан, не про війну, це – спроба розібратися у внутрішньому світі людини і побачити, що в ньому зникає, а що залишається жити і дає сили далі продовжувати свій шлях.

fJucBiLDfrU

Окрім своєї поетичної діяльності, Дмитро Лазуткін – журналіст та коментатор. Він зазначив, що поезія дуже часто допомагає йому у роботі. Вона додає характеру та цілеспрямованості.

Нагадаємо, що 3 грудня о 18:30 у Resto Club PODIUM відбудеться презентація збірки Дмитра Лазуткіна “Червона книга”.

Катерина Шевелєва

21 липня 2018
20 липня 2018