Для ПТУ Полтавщини планують придбати оснащення для навчання на 32 млн гривень

КП «Центр фінансово-статистичного аналізу та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів Полтавської обласної ради» проводить відкриті торги на придбання 34 комплектів для оснащення закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Строк поставки товарів має бути виконаний до 31 грудня 2019 року.

Що планують придбати: комплекти навчального обладнання для STEM кабінету (Science (Наука), Technology (Технології), Engineering (Інженерія) та Mathematics (Математика), комплекти навчального обладнання для демонстрацій та практичного навчання, системи інженерних споруд/онструктор блоків з датчиками, навчальні кабінети з інтерактивними засобами навчання, комплекти навчального обладнання для вивчення електричних, електромонтажних робіт, комплекти навчального обладнання для автомобільної навчальної програми.

Розмір забезпечення тендерної пропозиції становить 960 000 гривень. Це гарантує перерахування даної суми замовнику в гарантійному випадку (тобто у разі, коли постачальник не виконав обов’язки, пов’язані з поданням тендерної пропозиції).

Наразі свої пропозиції подали три учасники:

ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Енглер» (Київ);

ТОВ «АЛЬТАІР І К» (Харків);

ТОВ «БМС ТЕХНО» (Київ).

Аукціон має розпочатися вже 1 липня. 

Список закладів Полтавської області, які отримають обладнання:

  1. Професійно-технічне училище № 44 м. Миргород (комплект навчального обладнання для STEM кабінету, система інженерних споруд/конструктор блоків з датчиками/комплект навчального обладнання для демонстрацій та практичного навчання, комплект навчального обладнання для вивчення електричних, електромонтажних робіт, навчальний кабінет з інтерактивними засобами навчання).
  2. Регіональний центр професійно-технічної освіти м. Зіньків (комплект навчального обладнання для STEM кабінету, система інженерних споруд/конструктор блоків з датчиками/комплект навчального обладнання для демонстрацій та практичного навчання, комплект навчального обладнання для вивчення електричних, електромонтажних робіт,  навчальний кабінет з інтерактивними засобами навчання).
  1. Професійно-технічне училище № 50 м. Карлівка (комплект навчального обладнання для STEM кабінету, система інженерних споруд/конструктор блоків з датчиками/комплект навчального обладнання для автомобільної навчальної програми, навчальний кабінет з інтерактивними засобами навчання).
  1. Професійно-технічне училище № 46 с. Лазірки Оржицького району (комплект навчального обладнання для STEM кабінету, система інженерних споруд/конструктор блоків з датчиками/комплект навчального обладнання для автомобільної навчальної програми, навчальний кабінет з інтерактивними засобами навчання).
  1. Міжрегіональний центр професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців м. Хорол (комплект навчального обладнання для STEM кабінету, система інженерних споруд/конструктор блоків з датчиками/комплект навчального обладнання для автомобільної навчальної програми, навчальний кабінет з інтерактивними засобами навчання). 
  1. Державний професійно-технічний навчальний заклад «Професійний аграрний ліцей» м. Кобеляки (комплект навчального обладнання для STEM кабінету, система інженерних споруд/конструктор блоків з датчиками/комплект навчального обладнання для автомобільної навчальної програми, навчальний кабінет з інтерактивними засобами навчання). 
  1. Професійно-технічне училище № 26 м. Кременчук (комплект навчального обладнання для STEM кабінету, система інженерних споруд/конструктор блоків з датчиками/комплект навчального обладнання для автомобільної навчальної програми, навчальний кабінет з інтерактивними засобами навчання).
  2. Державний навчальний заклад «Полтавське вище міжрегіональне училище» (комплект навчального обладнання для STEM кабінету, система інженерних споруд/конструктор блоків з датчиками/комплект навчального обладнання для автомобільної навчальної програми, навчальний кабінет з інтерактивними засобами навчання).

Раніше повідомлялось, один із учбових корпусів УМСА капітально відремонтують за 12 млн гривень.

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Все що треба для навчання. Нормальне вкладення для районів.

2019-05-24
Ганна
Відповіcти
0

Аби торги пройшли успішно! Це добре.

2019-05-24
Роман
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: