Для Полтавської області планують придбати спортивні майданчики за 11 млн гривень

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА проводить відкриті торги на придбання спеціального обладнання для спортивних майданчиків. 

Приклад: Громадський Проект Охтирка

Очікувана вартість 55 комплектів спеціального обладнання — 11 млн гривень. Їх мають доставити та встановити по області з червня по липень 2019 року.

У закупівлі враховані вуличні тренажери для людей з обмеженими фізичними можливостями (ОФМ). Також у списку наявна карусель для дітей з ОФМ.

Списки вуличних тренажерів, які планують придбати

Ці вуличні тренажери планують придбати в рамках Обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки.

Місце постачання товарів буде виконуватися відповідно до заявки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА.

Наразі свої пропозиції подали два учасники: ТОВ «Дитячі та спортивні майданчики» (м. Київ) та ТОВ «Торгівельний дім «Н`ю-лайн» (м. Дніпро). 7 червня має початися процедура аукціону, де учасники пропонуватимуть свою ціну.

Раніше повідомлялось, що на стадіоні «Динамо» у Полтаві капітально відремонтують майданчик за 1,4 млн гривень.

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

Хіба нашим людям можна таке ставить безохорони, в нас же люди – свині.

2019-05-03
Даша
Відповіcти
0

Оце б біля нас такий поставили. А де буде?

2019-05-03
Олге
Відповіcти
0

А списки вулиць, де вони будуть стояти?Дуже цікаво знать.

2019-05-03
Ірма
Відповіcти
0

Місце розташування буде обирати Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА. Поки що у публічному доступі списків немає

2019-05-04
Лілія Войцехівська
0

Останні новини:

Читайте також: