Для Полтавського міжнародного аеропорту шукають генерального директора

Оголосили конкурс про проведення відбору на заміщення вакантної посади генерального директора Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава».

Для Полтавського міжнародного аеропорту шукають генерального директора

Для Полтавського міжнародного аеропорту шукають генерального директора

Про це йдеться у розпорядженні Олександра Біленького, голови Полтавської облради, яке оприлюднили на сайті держустанови.

Також у документі зазначений склад комісії з конкурсного відбору генерального директора: голова комісії – Євгеній Холод, перший заступник голови обласної ради, секретар – Руслан Бондар та інші 9 членів комісії, серед яких Юрій Колісник, в.о керівника ОП “Аеропорт-Полтава”.

Читайте також: Полтавський міжнародний аеропорт можуть назвати іменем Івана Мазепи

Приймати заяви і додані до них документи від претендентів на участь у конкурсі, будуть протягом 20 днів після оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Провести сам конкурсний відбір планують у строк не пізніше 30 днів з дати проведення засідання з розгляду заяв претендентів і доданих до них документів.

Контроль за виконанням даного розпорядження залишив за собою Олександр Біленький.

Як повідомлялось раніше, Уряд України присвоїв аеропорту Полтави статус міжнародного.

Полтавський аеропорт: до злету – півроку.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Я не хотів би щоб чиновники назвали так аеропорт нашого міста типа Мазепа. Я і мої батьки віддали в свій час податки і зараз кошти на такі установи . Гетьман Мазепа в ті часи насправді був герой .що виступив проти царя Петра, але не забувайте те ,що він і служив царю руському та не вгодив чомусь, але ті помічники типу Кочубеїв все зробили щоб Мазепа не був і нездобув незалежність України тобіш вони в середині нашого краю ворогували і не знаходили спільної мови протистояти царьові ,а так сближувалися по своїм амбітним поняттям влади над українським народом. Я б назвав іменем аеропорт козаком Мамаєм тим бідьше що мер Полтави носе його фамилію. А найкраще щоб він зостався під назвою таки міста Полтава. Бо вас пани чиновники не зрозуміють пани за бугром ,то не хай буде воля народа а, не віяння часу про націоналістичне воєвилення сьогодення. Українці завжди були інтернаціоналістами ,бо вони як євреї живуть в усіх закутках нашої землі. Ото правда.

2018-02-11
Виктор
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: