Дії Управління ЖКГ Полтави під керівництвом Сергія Сінельника перевірила Держфінінспекція

Трибуна
2016-07-27

За останні два місяці представники всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» зібрали інформацію про ймовірні прояви корупційних ризиків більше 2 десятків народних обранців та посадовців Полтавщини. Усі вони представляють абсолютно різні політичні партії як загальнонаціонального, так і регіонального рівня. Це ще раз підтверджує те, що корупція в Україні не має партійного забарвлення і притаманна абсолютно різним політичним силам.

Pid-kontrolem-e1468564015106

Загалом активісти всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» лише за червень 2016 року вивчили 73 кейси. Серед них 7 випадків ― у Полтавській області, які містять вагомі порушення: від отримання неправомірної вигоди (хабаря) за користування земельною ділянкою, до розтрати коштів громади.

Усі 7 кейсів торкаються посадовців або депутатів, що належать до різних партій. Зокрема, по двоє корупційно-підозрілих випадків вчинили члени ВО «Свобода» та політсил «Поруч» і «Совість України». Ще один, імовірно, недобросовісний чиновник має партійний квиток ВО «Батьківщина». Щодо усіх них активісти всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» уже направили звернення до відповідних «дотичних» установ, починаючи від Головного управління Національної поліції Полтавщини і закінчуючи Національним агентством з питань запобігання корупції.

З деяких установ уже надійшли відповіді. Держфінінспекція у Полтавській області перевірила дії начальника Управління житлово-комунального господарства Полтави Сергія Сінельника (члена ПП «Совість України»), про якого неодноразово згадував всеукраїнський рух «Під контролем». Саме його сім’я має щомісячний дохід в 15 тисяч гривень (порівняно невеликий, враховуючи прибутки сімей керівників відповідних управлінь інших обласних центрів). Втім, це не завадило Сінельникам мати 4 гектари землі та майже 140 квадратів житлової площі, увійшовши до 5 найбагатших сімей-комунальників країни за цими 2 критеріями. Місцева податкова раніше встановила, що посадові особи управління ЖКГ виконавчого комітету Полтавської міської ради протягом 2011-2013 років через ризиковані операції з приватними фірмами розтратили 660 тис грн. Однак, при проведенні перевірки цієї інформації за зверненням активістів «Під контролем», Державною фінансовою інспекцією Полтавщини в діях Сергія Сінельника порушень не виявлено.

Активісти всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» будуть і на далі, керуючись засадами об’єктивності та незаангажованості, перевіряти на корупційні ризики чиновників Полтави та області.

Всеукраїнський рух проти політичної корупції «Під контролем»

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: