Диванний експерт #6. Сценарист шоу «Мамахохотала» Антон Мигаль про Stand-Up

Що таке Stand-Up, чим ця форма гумору відрізняється від звичного нам КВН та про свій перший сольний концерт у Полтаві розповідає комік, сценарист шоу «Мамахохотала» Антон Мигаль.

Диванний експерт #6. Сценарист шоу «Мамахохотала» Антон Мигаль про Stend-Up

Диванний експерт #6. Сценарист шоу «Мамахохотала» Антон Мигаль про Stand-Up

Кожен stand-up комік мріє про свій власний сольний проект, показати весь свій матеріал, підвести певні підсумки у своєму творчому досвіді. Я займаюся стендапом із 2013 року, – говорить Антон.

За словами Антона, в Україні стендапом почали займатися люди, які вийшли з КВН, і це тільки шкодить цьому новому жанру гумору.

Спочатку це була форма тосту в Ірландії. Встаючи, гість виголошував вітальну промову із гумором, розповідаючи про свої проблеми і бажаючи щоби в іменинника нічого поганого у житті не ставалося. Згодом це переросло у своєрідну форму подачі гумору.

– Стендап – це передача думки крізь призму гумору. А у нас головна задача – насмішити, щоби було більше сміху. Це не правильно по відношенню до стенд-апу. У стендапі потрібно мати певний рівень ерудиції, і тільки після того важливим є почуття гумору, – розповідає Антон.

Як говорить комік, у Сполучених Штатах презентація студентів коледжу, чи якісь шкільні свята відбуваються у форматі стендапу. Люди виходять на сцену, розповідають про себе, презентують свої таланти, і з гумором доносять якусь думку.

– Я сам багато помилявся, бо я був вихований у дусі КВН. А от подати думку, виразити свою позицію – це все приходить з досвідом. Головна помилка – це коли ти вигадуєш якесь одне кліше, якусь тему під увесь свій виступ. Але так не варто робити. Потрібно знайти себе, свою позицію, свій стиль, а вже потім починати жартувати, – вважає Антон Мигаль.

Бо стендап – це позиція однієї людини, з одним мікрофоном, на сцені, перед публікою.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: