Диванний експерт #1. Ярослав Журавель. Що шкодить Україні

Що ж насправді шкодить Україні? Навіщо Надія Савченко їздила на переговори із сепаратистами, і чому непрофесіоналізм наших політиків є глобальною проблемою?

Про це ми поговорили з першим гостем програми «Диванний експерт» Ярославом Журавлем.

Ярослав Журавель – справжній політичний мемар та виробник демотиваторів. Він вміло жартує над полтавськими політиками, розкидаючи свій гумор сторінками соціальних мереж. Навіщо він це робить? По-перше, це його хоббі.

Ось такі кумедні меми штампує Ярослав.

Журавель 4

Журавель 5

Як говорить сам герой, жартувати з політиків – це певною мірою, десакралізація влади.

Я показую владу, як звичайних людей. У нас ще з радянського союзу існує традиція, що ось є влада, і про неї нічого не можна поганого говорити, жартувати. Тому це певною мірою елемент протесту – ми хочемо жартувати з влади, і ми будемо це робити.

Останнім часом у новинних стрічках превалюють тільки негативні новини. Але, на думку Ярослава, потрібен певний баланс. Тому, без гумору не обійтися ніяк.

Журавель 6

Журавель 3

Що ж таки шкодить Україні? Про це можна довго розмовляти, однак ми взяли конкретні ситуації, факти та події, які відбулися буквально недавно. Приміром, нещодавно Дорогомиловський суд Москви розпочав процес за позовом про визнання подій в Україні 2014 року державним переворотом. На думку Ярослава, глобальних політичних наслідків цей суд не дасть:

– Путін та його верхівка визнали сучасну українську владу. Цей суд – це просто інформаційний привід, аби було що поганяти по екранах телевізорів, – вважає Ярослав Журавель.

Інша важлива тема, яка може нашкодити Україні – поїздки Надії Савченко на переговорити із сепаратистами. На думку нашого гостя, тут є певна глобальна проблема, в першу чергу пов’язана з тим, що Савченко не є професійним політиком.

– Що таке політик? У нас прийнято вважати, що людина обралася в Раду, і все – вона політик. Але не можна стати політиком, купивши округ, чи місце у партійному списку. Політик – це професія, така ж сама, як лікар, вчитель чи журналіст. Не можна бути військовим, а потім різко зробитися політиком. Для цього потрібен певний час, певний досвід, – говорить Журавель.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: