“Діти Фрістайлу” презентували перший кліп

0

Новостоворений полтавський гурт із гучною назвою “Діти Фрістайлу” лише минулого тижня представили себе на розсуд полтавцям (перший сольний концерт відбувся у Міському будинку культури 13-го лютого), коли вже за кілька днів повідомили про свою дебютну відеороботу на пісню “До тебе”. Хоча раніше артисти анонсували вихід кліпу на 7 березня.

IMG_9982

Відеороботу розмістили на популярному музичному ресурсі ELLO.

За перші 4 дні кліп подивилися близько 20 тисяч глядачів. Більше тисяч уподобали його.

Над дебютним відео працювала досвідчений український кліпмейкер Олена Вінярська. Постановником виступив Річард Горн. Головну роль в зйомках відеокліпу виконала Олена Попова. Продюсер команди Анатолій Розанов також знявся у кліпі разом зі своїми підопічними в ролі синьої бороди, але доброї і зеленої, який, як ляльковод, керує процесом створення музики.

 – Тізер запустили ще у січні, та й сама пісня “До  тебя” гуляла просторами інтернету останнім часом, – говорить лідер гурту Денис Супруненко.

IMG_95652

продюсер гурту Анатолій Розанов

Довідка: “Діти Фрістайлу” – новий гурт, створений у Полтаві із полтавців. Володимир Галаган, Денис та Анатолій Супруненки, Ігор Лаврик – молоде покоління гурту «Фрістайл». Точніше вони вже «Діти Фрістайлу». Усі мають музичну освіту і хоч якось, але причетні до славнозвісного гурту. Уточнюють: вони не кровні діти.

Автором даного проекту став Анатолій Розанов, який більш відомий, як творець групи «Фрістайл», а так само хітів «Ах какая женщина», «Больно мне, больно» і багатьох інших композицій, що полюбилися багатьом за довгі роки існування легендарної групи.

Юлія Логвиненко

Коментувати

18 березня 2018
17 березня 2018