Директору підприємства на Полтавщині, який заборгував працівникам понад 3,5 млн грн, повідомили про підозру

Трибуна
2018-12-24
2

Директору підприємства Гадяцького району, який не виплачував заробітну плату працівникам, внаслідок чого виникла заборгованість на суму понад 3,5 млн грн, повідомили про підозру.

Директору підприємства на Полтавщині, який не виплачував зарплату працівникам на понад 3,5 млн грн повідомлено про підозру

Директору підприємства на Полтавщині, який не виплачував зарплату працівникам на понад 3,5 млн грн, повідомлено про підозру

За процесуального керівництва прокуратури Полтавської області директору одного з товариств Гадяцького району повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 175 (невиплата заробітної плати) КК України.

Установлено, що протягом 2016-2017 років, маючи кошти та витрачаючи їх на розрахунки по сплаті податків та інших обов’язкових платежів, оплаті електроенергії та опалення, придбання матеріалів тощо, директор товариства безпідставно не виплачував заробітну плату працівникам, внаслідок чого виникла заборгованість на суму понад 3,5 млн гривень.

Наразі вказану заборгованість погасили у повному обсязі.

Досудове розслідування триває.

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Нічого людей не уче.

2018-12-24
Ок
Відповіcти
0

Ще одним працівникам пощастило перед святами! В Новий рік без боргів!!!

2018-12-24
Олена
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: