Керівнику одного з територіальних сервісних центрів МВС та посереднику, які за хабар обіцяли отримати посвідчення водія, повідомлено про підозру

5

Колишньому начальнику одного з територіальних сервісних центрів МВС в Полтавській області та посереднику, які за хабар у сумі 5500 грн обіцяли безперешкодно отримати посвідчення водія.

Військова прокуратура завершила досудове розслідування стосовно давання хабара майору поліції Полтави

Хабар

Під час досудового розслідування установлено, що службовець за попередньою змовою із посередником, пообіцяли заявниці безперешкодно отримати посвідчення водія за «грошову винагороду» у сумі 5500 гривень.

У подальшому, частину неправомірної вигоди в сумі 3 500 грн зловмисники отримали від громадянки за вирішення питання щодо невідвідування спеціалізованої автошколи та успішної здачі іспитів на отримання  посвідчення водія категорії «D».

Після отримання другої частини хабара правопорушники видали дівчині посвідчення водія та були затримані правоохоронними органами.

На даний час досудове розслідування триває.

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі строком до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

11 декабря 2018