Керівнику одного з територіальних сервісних центрів МВС та посереднику, які за хабар обіцяли отримати посвідчення водія, повідомлено про підозру

Марія Куцина
17:11 | 27 листопада 2018
5

Колишньому начальнику одного з територіальних сервісних центрів МВС в Полтавській області та посереднику, які за хабар у сумі 5500 грн обіцяли безперешкодно отримати посвідчення водія.

Військова прокуратура завершила досудове розслідування стосовно давання хабара майору поліції Полтави

Хабар

Під час досудового розслідування установлено, що службовець за попередньою змовою із посередником, пообіцяли заявниці безперешкодно отримати посвідчення водія за “грошову винагороду” у сумі 5500 гривень.

У подальшому, частину неправомірної вигоди в сумі 3 500 грн зловмисники отримали від громадянки за вирішення питання щодо невідвідування спеціалізованої автошколи та успішної здачі іспитів на отримання  посвідчення водія категорії “D”.

Після отримання другої частини хабара правопорушники видали дівчині посвідчення водія та були затримані правоохоронними органами.

На даний час досудове розслідування триває.

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі строком до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Залишити відповідь
Коментувати

5 Коментарі

В час, коли на кожному повороті є атошколи, люди вдаються до таких методів отримання прав. То про яку безпеку на дорогах можна говорити, коли права куплені, знаки невідомі, ПДД в бардачку.

19:57 | 28 листопадаа 2018
Здоровий глузд
Відповіcти
0

Стид-позор, що тут ще скажеш.

19:57 | 28 листопадаа 2018
Іво
Відповіcти
0

Скільки таких підозр уже висували і ніякого продовження. А це підставні люди, що дають “винагороди” чи так історично склалося ?

19:56 | 28 листопадаа 2018
Дрен
Відповіcти
0

Невже такі гроші варті ризику, позору і тюрми? Якось нереалістично все це виглядає, або сума не вся названа.

19:56 | 28 листопадаа 2018
Тед
Відповіcти
0

Створили сервісні центри для забезпечення прозорості і чесності всіх процедур, а на виході маємо те, що маємо.

19:56 | 28 листопадаа 2018
Таміла
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: