Директора «Полтавського облавтодору» звільнили за неякісний ремонт доріг

0

Про це повідомили на офіційній сторінці “Укравтодору” ввечері 22 березня. До того з підприємства звільнили працівника, а чотирьом – виписали догану. Причина всьому – скандальне відео з Копилів.

Директора «Полтавського облавтодору» звільнили за неякісний ремонт доріг

Директора «Полтавського облавтодору» звільнили за неякісний ремонт доріг

– Спільним рішенням очільника Укравтодору Славоміра Новака та керівника ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» Артема Гриненка за проведення неякісного та несвоєчасного ремонту доріг звільнено директора Полтавського облавтодору Осовського Дмитра Віталійовича.

Окрім директора облавтодору, також звільнено із займаної посади керівника філії, що виконувала дорожні роботи.

Прес-служба звітає також, що минулого тижня за фінансові порушення та системне невиконання наказів звільнено директора Львівського облавтодору. За порушення технологій ремонту протягом березня дві догани отримали очільники Харківського та Закарпатського облавтодорів.

Нагадаємо, мережу сколихнуло відео водія, який зафільмував, як працівники облавтодору латають ями не асфальтом, а землею.

Днями Дмитро Осовський зазначив:

– Ми гідно відпрацювали зимовий сезон, одними з перших в Україні розпочали ямковий ремонт, за що я всім вам вдячний. Але оця лопата землі, яку працівники Копилянської дільниці кинули в яму, забруднила разом нас усіх.

Коментувати

22 березня 2018