Детальніше про “комерційну таємницю” Матковського

3

9 грудня Анатолій Мележик, журналіст ГромадськогоТБ.Полтава провів інтерв’ю з головою фракції Блоку Петра Порошенка «Солідарність» у міській раді Андрієм Матковським.

У ході бесіди Андрій Матковський стверджував, що не має  жодного бізнесу чи нерухомості за межами міста Полтави. Але журналісти Громадського знайшли статтю в австрійській фінансовій газеті «Wirtschafts Blatt» за 5 серпня 2015 року, у якій є підтвердження того, що пан Матковський має відношення до однієї з австрійських фірм.

652

Журналісти попросили Андрія Матковського пояснити, що його пов’язує з цією фірмою та які зміни відбулися в керівництві  “AIMANT Group GmbH”. Матковський відмовився прокоментувати чи пояснити вищезгадану інформацію,  а відбувся фразою: «Це комерційна таємниця».

Згідно з даними з відкритих австрійських баз даних, Андрій Матковський є засновником (GS – Gesellschafter) підприємства під назвою «AIMANT Group GmbH», що знаходиться у Відні, а його син – Павло Матковський – є директором (GF – Geschaeftsfuehrer) цієї фірми. Фірма заснована 27 квітня 2015 року, реєстраційний номер компанії – 437555 p, Андрій Матковский є власником 100% акцій.

652-1

Журналісти Громадського зазначають, можна було б припустити, що це лише тезки колишнього очільника Полтави та його сина але, коли вони вирішили дізнатися уставний капітал «AIMANT Group GmbH», то знайшли виписку з торгового реєстру Австрії “Firmenbuchauszug від 11 серпня 2015 року, яка виключає таку можливість. У документі вказані дати народження Андрія (7 червня 1964 р.) та Павла (4 вересня 1987 р.) Матковських, а також суму уставного капіталу – €35000. За офіційним курсом НБУ на дату реєстрації фірми ця сума відповідала 850 тисячам гривень.

Примітно, що за австрійськими законами, задля отримання посвідки на постійне проживання необхідно заснувати бізнес у цій країні з уставним капіталам не менш ніж €35000. 

Під час інтерв’ю Андрій Матковський зазначив, що йому часто приписують якісь готелі та ресторани в Австрії, проте це все брехня, адже жодних підтверджень тому немає. Цікаво, що основним напрямком діяльності австрійської фірми «AIMANT Group GmbH», за даними реєстру“Firmenbuchauszug”, є експлуатація ресторанів і готелів.

652-3

Коментувати

3 Коментарів
Андрій В
• 08:16 | 11 лютого 2016

У него бизнес в Австрии, России, Кипре, Испании, Украине. Вернее представительства – он такое как выводом капиталов может заниматься. Но не факт, тут пусть люди принимают сторону правды

Відповіcти
Валентина
• 14:45 | 10 лютого 2016

та хто б йому повірив!
Брехло

Відповіcти
Хомяк
• 13:38 | 10 лютого 2016

Абсолютно ничего удивительного! Матковский имеет всех и всё, я думаю, у него бизнес не только в Австралии, не удивлюсь даже если и в России, потому что такого украинофоба ещё нужно поискать.

Відповіcти
19 березня 2018