Держпідприємство на Полтавщині, яке не забезпечило належної охорони від незаконної порубки лісу, відшкодує майже 185 тисяч гривень збитків

0

Установлено, що на території ДП «Пирятинське лісове господарство», в адміністративних межах Кізлівської сільської ради Чорнухинського району, невстановлена особа вирубала 19 дерев.

Держпідприємство на Полтавщині, яке не забезпечило належної охорони від незаконної порубки лісу відшкодує майже 185 тисяч гривень збитків

Держпідприємство на Полтавщині, яке не забезпечило належної охорони від незаконної порубки лісу, відшкодує майже 185 тисяч гривень збитків

Відповідно до вимог чинного законодавства, обов’язок із забезпечення охорони, захисту лісових насаджень покладено на лісокористувачів, які повинні нести відповідальність за незабезпечення охорони та захисту лісів від незаконної порубки та пошкодження дерев.

Таким чином, ДП «Пирятинське лісове господарство», як постійний лісокористувач, мав відшкодувати завдані лісовому фонду України збитки у сумі майже 185 тисяч гривень внаслідок незаконної порубки дерев.

Зважаючи на те, що лісокористувач не відшкодував вказані збитки, органи прокуратури Полтавської області звернулись до суду з позовною вимогою стягнути з ДП «Пирятинське лісове господарство» майже 185 тисяч гривень збитків.

Верховний Суд задовольнив вимоги прокуратури у повному обсязі.

Досудове розслідування кримінального провадження, внесеного до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 246 (незаконна порубка лісу) КК України, триває.

Прес-служба прокуратури Полтавської області

24 марта 2019
23 марта 2019
22 марта 2019