Державна соціальна допомога. Понад 100 мільйонів гривень виділили для Полтавщини

У Полтавській області виплачують державну допомогу сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, тимчасової допомоги на дітей та допомоги по догляду за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу за листопад 2016 року. За вказаний місяць для здійснення виплати виділено 112,11 мільйон гривень.

62203fba7b

На обліку в органах соціального захисту населення перебуває 148,6 тис. одержувачів зазначених видів виплат. Про це повідомляє Департамент соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації.

7 листопада 2016 року в область надійшла субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам для проведення виплати допомог в повному обсязі.

Виплата буде проведена установами поштового зв’язку за місцем проживання одержувачів або через установи уповноважених банків.

Вказані види державної допомоги виплачуються відповідно до Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенції з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.2002 р. № 256.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: