Депутати знову зібрались на сесію, а суд Мамая втретє перенесли

Сьогодні депутати знову зібрались на сесію міськради, аби проголосувати за одне єдине питання — гарантії міськради по кредиту ЄБРР для закупівлі 40 тролейбусів.

Депутати знову зібрались на сесію, а суд Мамая втретє перенесли

Нагадаємо, ще 16 травня депутати відкрили засідання, проте так і не затвердили порядку денного. Після кількох перерв депутати перенесли сесію на понеділок. Аналогічна ситуація повторилась і в понеділок — рішення так і не було прийнято. Причиною стало перенесення судового засідання у справі екс-міського голови Олександра Мамая.

Попри те, що сесію призначили на 12-ту годину 22 травня, розпочалась вона лише о 13-й — після прийняття судом рішення про чергове перенесення засідання. Суд аргументував його тим, що міська влада Полтави чинить тиск на суддів, підлаштовуючи дати сесій до часу розгляду справи.

Сесію таки відкрили та проголосували за порядок денний. Перш ніж перейти до голосування, надали слово охочим. Чим скористався Олег Бєлоножко, який запропонував раді саморозпуститись. Йому заперечив Андрій Матковський, який закликав всіх до співпраці.

Одностайно проголосувавши за договір про погашення заборгованості перед територіальною громадою міста Полтави за виконання гарантійних зобов’язань перед ЄБРР, депутати закрили сесію. Наступне засідання повинно відбутись 26 червня.

Представники усіх фракцій (окрім «Совісті України») підтвердили готовність повторно проголосувати за відсторонення Мамая від посади міського голови, якщо суд таки поновить його.

— Наша партія займає послідовну позицію. У вересні 2018-го ми проголосували за це рішення, і знову ж таки, стоятимемо у перших рядах і цього разу, тому що наша партія діє послідовно. Олександр Удовіченко вже неодноразово заявляв, що колишній міський голова вже показав нездатність керувати містом. Депутати показали йому на вихід, і мене радує той підхід, що наразі у залі ми маємо повне взаєморозуміння між фракціями, що приймають участь у засіданнях, — повідомив представник «Рідного міста» Едуард Волков.

Також він зазначив, що після правління Мамая місто отримало ряд проблем, які доводиться зараз вирішувати. У тому числі він мав на увазі ситуацію з МАФами та забудовою екс-кінотеатру Котляревського.

— Перш за все, нам це питання задають дуже часто. Ми не є заручниками ситуації, як це зазначав Бєлоножко, ми є переможцями. Бо нині у залі збирається більше 30 депутатів, які готові підтвердити власне рішення. В Олександра Мамая немає шансів повернутись у крісло міського голови, — заявив лідер фракції БПП Андрій Матковський.

Олександр Шамота пояснив, що сьогоднішнє засідання перенесли на цілу годину через очікування суду.

— У депутатського корпусу нині є консолідована позиція. Я готовий знову голосувати, аби не допустити повернення Олександра Мамая. А щодо закидів суду про підлаштування графіків до судових засідань — це не забороняється законом. Я думаю, що суддям слід поставити питання, у чому ж вони бачать тиск.

Він зазначив, що справу Мамая підозріло швидко допустили до розгляду, що є не типовим для такої інстанції. Шамота вбачає у цьому елементи змови.

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Можна ж вирішувать інші питання і проблеми, чи все впирається в Мамая?

2019-05-22
Донна
Відповіcти
0

Це просто привід і все. а зараньше не знають про те,що не все складеться.

2019-05-22
Нінка
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: