Депутати “проти” Жеваго, громада – “за”

0

На пленарному засіданні обласної ради під час виступів активісти згадували, зокрема і прізвище депутата Верховної Ради України Костянтина Жеваго. Полтавці згадували, що цей обранець один із найбільш недисциплінованих в Україні.

D63k5DjrcDA

Минулої каденції він на сесії був присутній лише 4 рази, – наголошувала громада. – Тому ми вимагаємо скласти його депутатський мандат.

Відповідне звернення депутатів облради у порядку денному «до голови ВРУ Гройсмана, Генерального прокурора України Шокіна, заступника Генерального прокурора України Сакварелідзе, голови Центральної виборчої комісії Охендовського» озвучив керівник фракції «Аграрної партії України» Віктор Скочко.

– Костянтин Жеваго депутат ВРУ із 1998 року. Він державний службовець 1-го рангу. Тобто весь цей час він не мав права займатися підприємницькою діяльністю. Де ж тоді він взяв ці сотні мільйонів гривень? – поставив риторичне запитання Віктор Скочко.

Одразу ж на підтримку депутата Жеваго виступив обранець від БПП і перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.

– Я обирався від цього регіону – від Комсомольська, і я бачу, наскільки позитивно змінилося життя того населення, – наголошував Андрій Пісоцький.

Крім того до трибуни вийшли більше 10 чоловіків у камуфляжі. Перед присутніми виступив Володимир Рубан – голова спілки афганців м. Комсомольська.

– Ми з побратимами не граємо у політичні ігри. І в шоці від того, що бачимо. Ми приїхали підтримати нашого депутата Жеваго. За 2 роки війни нардеп не виступав із трибун, але конкретними справами доводив, що він патріот, допоміг армії майже на 6 млн грн. Він меценат, який не забуває про своїх обранців. Нас обурює, що за нас вирішують, – наголосив Володимир Рубан.

Афганці таке звернення депутатів облради назвали ганебним і непотрібними, адже за Жеваго традиційно голосують майже 90% – чи не найбільша підтримка виборців в Україні. Проти нардепа виступив і депутат від «Батьківщини» і перший заступник голови облради Євгеній Холод.

– Єрістовський ГОК минулого року не заплатив країні 64 млн грн екологічного податку. Оце такий меценат, – розповів Євгеній Холод.

Більше години тривали словесні суперечки громади і депутатів. У результати прихильники Жеваго підсумували: відкликати нардепа може лише громада, яка його обирала. А депутати за відповідне звернення не проголосували: проти – 12, за – 28.

Юлія Логвиненко

Коментувати

17 березня 2018
16 березня 2018