Депутати облради не змогли зібратись на сесію

Ранкове позачергове засідання облради так і не відбулось через відсутність кворуму.

Депутати облради не змогли зібратись на сесію

Депутати облради не змогли зібратись на сесію

Ще до початку сесії під стінами Полтавського краєзнавчого музею зібрались мешканці області, які вимагали відставки більшості депутатів та керівництва ради. У порядку денному було 6 питань щодо зміни керівництва ради. Зазначимо: за традицією, засідання знову було виїздним, оскільки у сесійній залі ОДА і досі триває ремонт.

Станом на 10:10 офіційно зареєструвались лише 6 депутатів, хоча насправді в залі їх було дещо більше. Через це голова облради Олександр Біленький оголосив про закриття сесії.

— Відповідно до ініціативи депутатів обласної ради було скликано позачергове засідання на сьогодні, 3 червня. Але зараз зареєструвались 6 депутатів облради, тобто кворуму, аби відкрити засідання, у нас немає. Я прошу вибачення за те, що сьогодні сесія не відбудеться, — промовив Олександр Біленький.

Для преси Біленький зазначив, що сесія не відбулась, бо депутати не з’явились на засідання.

Після цього група опозиційних депутатів вийшла до трибуни з вимогою розпустити раду. Руслан Ляшко одразу ж заявив про вихід з фракції РПЛ, також він звинуватив керівництво області у неефективному використанні коштів.

— Я абсолютно поділяю ту позицію, яка склалась у раді. Сьогодні тут системна криза, яка не дає нормально керівництву області приймати серйозні рішення. Як виявилось, воно не вміє системно працювати. Все паралізоване, з громадською радою ніхто не співпрацює, — прокоментував, у свою чергу, екс-очільник Полтавської облради Петро Ворона.

Також він поскаржився, що багато депутатів не причетні до бюджетних процесів в області.

Зазначимо, частина депутатів обласної ради на чолі з Іриною Степаненко вже неодноразово заявляла про ініціативу звільнення голови Олександра Біленького, якого вони звинувачують у корупції та бездіяльності.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

А плакатів скільки прийшло,не полінилися,малювали.

2019-06-03
Кактус
Відповіcти
0

І що ж за причина їм всім помішала?)))

2019-06-03
Вероніка
Відповіcти
0

Навть пересічні громадяни знали,що відбудеться сесія, а депутати забули? Чи забили?

2019-06-03
Ліна
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: