Депутати міськради знову дорікають секретарю Олександру Шамоті

На засіданні міської ради частина депутатів висловила невдоволення діями секретаря міськради Олександра Шамоти.

Депутати знову дорікають Шамоті

Депутати знову дорікають Шамоті

Цього разу конфлікт стався через те, що останній не провів погоджувальної наради з головами фракцій перед сесією.

— Три тижні тому ми зустрічалися з вами, аби визначитись із датою проведення сесії. І домовились, що перед сесією, згідно з регламентом, повинні провести погоджувальну раду для узгодження питань порядку денного. Мені незрозумілий учорашній флешмоб, влаштований вами, по телефонограмі, якою ви запросили замість погоджувальної ради на розширене засідання депутатських профільних комісій. Я не знайшов у нашому регламенті такої форми. Не у всіх фракцій є представництва у депутатських постійних комісіях. Чим ви керувались, запрошуючи на цю «репетицію сесії». Мені здається, що це ваш черговий самопіар, — заявив Олег Бєлоножко.

У відповідь на критику Олександр Шамота зазначив, що дату сесії визначили ще 10 квітня.

— Нагадую, що 10 квітня я скликав погоджувальну нараду, одним з питань якої було визначення дати сесії, переліку питань порядку денного, які, за моїм дорученням, були подані заступниками міського голови і опубліковані на сайті. За вашою пропозицією, ми призначили сесію на 25-те квітня. Тоді я запросив усіх на 24-те на 14:00, відповідно до регламенту, на спільне засідання депкомісій, на якому вирішували, що робити з додатковими питаннями, у яких не дотримано термін опублікування, але пройшли засідання депкомісій. Я попередив вас 10-го квітня, — повідомив Шамота

Надалі Бєлоножко та Шамота обмінялись взаємними звинуваченнями у самопіарі. Олександр Глазов нагадав секретарю міськради про те, що при бажанні організувати спільне зібрання депкомісій необхідно надавати депутатам хоча б порядок денний, якого посадовець не надав.

— Не було надано ні порядку денного, ні проектів спільних рішень. Необхідно надавати хоча б порядок денний. Ви збирали нас ні для чого. Ви повинні гідно нас забезпечувати, а ми повинні знати, куди йти і що розглядати, — заявив Глазов.

Депутат попросив секретаря міськради не плутати нараду голів фракцій зі спільними засіданнями депкомісій. Глазов зробив секретарю міськради зауваження про недотримання норм. Також до Шамоти звернувся лідер фракції БПП у міськраді Андрій Матковський.

— Ви — такий самий депутат, як і ми. Сьогодні до вас звертаються депутати з конкретними проблемами, зауваженнями та пропозиціями. На мою думку, ви  не маєте з ними сперечатись, а маєте дослухатись до думки. Є певні проблеми, у тому числі по регламенту, і я вам, як голова найбільшої фракції, по закінченню бюджетної комісії теж робив зауваження про те, що захід, запланований вами вчора, не відбувся тільки тому, що не було явки депутатів. Він не був погоджений з головами фракцій та не міг бути погодженим тому, що він не відповідає нашому регламенту. І свої помилки треба визнавати. У депутатів є точка зору, до якої ви повинні дослухатись, — констатував Андрій Матковський.

Також він зазначив, що ситуація з транспортними перевезеннями вийшла з-під контролю. Матковський запропонував створити депутатську комісію, до якої увійдуть представники кожної фракції, для прийняття правильного рішення, аби транспорт працював як раніше. Олександр Шамота подякував за зауваження, проте повідомив, що створювати нову комісію не потрібно, адже вже є така.

 — Є відповідна депутатська комісія, яка опікується транспортними питаннями. Вона має враховувати пропозиції депутатів, — відповів Шамота.

На цьому конфлікт було вичерпано. Проте під час розгляду питання № 1 «Про внесення змін до показників міського бюджету на 2019 рік», Андрій Матковський знову розкритикував Шамоту. Останній висловлював позицію партії, а не свою, чим, на думку Матковського, порушив регламент. На звинувачення від Матковського Олександр Шамота зазначив, що був виключений з партії, відповідно до регламенту, після отримання посади секретаря міськради, тож це не є проблемою.

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Все як завжди,нічого нового.

2019-04-25
Танюша
Відповіcти
0

Бій два на два!!!

2019-04-25
Оля
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: