Депутатська комісія з містобудування, транспорту та архітектури не відбулася

4

Тепер винесені на цю комісію питання, якщо вони не розглядалися на інших, не можна подавати на сесію міськради. Нагадаємо, вона має відбутися 24 травня.

Полтавська міська рада

Полтавська міська рада

Депутати відмовилися затверджувати порядок денний роботи комісії з містобудування, транспорту, архітектури, підприємницької діяльності та туризму. На ній сьогодні мали розглянути 37 питань. Однак, за словами депутата Юрія Синяка, сформований порядок денний депутати отримали менше, ніж за добу до засідання. А отже, не змогли детально розібратися у багатьох з 37 питань. Зокрема, це стосувалося доповнень до програми розвитку житлово-комунального господарства, що передбачає виділення з міського бюджету близько 43 мільйонів гривень. А також додатків до деяких проектів рішень, що з’явилися безпосередньо у день засідання: про розміщення понад 30 тимчасових споруд у Полтаві та про облаштування автостоянки у Прирічковому парку. До речі, останнє рішення намагаються «просунути» уже не вперше. Проте, активісти наполягають, що спочатку треба розробити детальний план усієї території парку.

— Порядок денний має формуватися за три дні до засідання комісії. А проекти рішення — оприлюднюватися за 20 днів до сесії. І, звичайно, ні проекти, ні додатки не повинні підмінюватися таємно, без попереджень. Тому я пропоную не підтримувати розгляд цього порядку денного, — сказав депутат Сенчакович.

Тим не менше, шестеро депутатів комісії проголосували «за» сформований порядок денний. П’ять його не підтримали: Ю.Синяк, В.Ямщиков, Ю.Бойко, Д.Сенчакович, Д.Батигін. Для ухвалення порядку потрібні були голоси семи депутатів. Відтак порядок — чи не вперше — не підтримано, комісія не відбулася. А отже, винесені на неї питання, якщо вони не розглядалися на інших, не можна подавати і на сесію міськради. Нагадаємо, вона має відбутися 24 травня.

Утім, з неофіційних джерел стало відомо, що наразі комісію намагаються зібрати заново.

23 марта 2019
22 марта 2019
21 марта 2019