Депутатська комісія вирішувала долю Прирічкового парку у Полтаві. Відео

1

Депутатська комісія з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму вирішувала у Полтаві долю Прирічкового парку.

21767025_1547700835292012_1986561907_o

На сайті Полтавської міської ради та виконавчого комітету повідомляється про те що,  13 вересня у Полтаві відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму. Під час комісії розглянули звернення полтавців, депутатські звернення та петиції, що набрали необхідну кількість голосів для їхнього розгляду.

Окрім цього, під час засідання депутати попередньо розглянули проекти рішень, які плануються на засідання дванадцятої сесії Полтавської міської ради. Серед них такі, що стосуються затвердження детального плану територій, надання згоди на об’єднання земельних ділянок, згоди на розподіл земельних ділянок, на розміщення житлових будинків та багатоквартирного житлового будинку, внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Полтави на 2017 рік тощо.

В обговоренні питань комісії взяли участь депутати, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів, начальники управлінь та відділів виконкому, громадськість.

Одним з питань, яке жваво обговорювали члени депутатської комісії – “Про надання згоди на розміщення майданчику для тимчасового зберігання транспортних засобів вздовж проспекту Миру”.

Кореспондент Трибуни був присутнім на цій депутатській комісії. Повна версія обговорення питання щодо створення автомобільної стоянки поблизу Прирічкового парку:

Депутати вирішили рекомендувати зняти питання розміщення майданчику для тимчасового зберігання транспортних засобів вздовж проспекту Миру з розгляду порядку денного наступної сесії Полтавської міської ради.

Відео голосування:

Коментувати

1 Коментар
Рита
• 15:36 | 14 вересня 2017

А хто б сумнівався.

Відповіcти
21 березня 2018
20 березня 2018