Депутати зробили перший крок назустріч Льодовому палацу

0

На десятій сесії Полтавської міської ради під час голосування щодо питання «Про розроблення детальних планів території» мова зайшла про дозвіл на розробку детального плану території для подальшого будівництва Льодового палацу на місці нинішнього Прирічного парку.

Депутати зробили перший крок назустріч Льодовому палацу

Депутати зробили перший крок назустріч Льодовому палацу

У ході розгляду питання виступив головний архітектор Полтави Микола Шевельов і зазначив, що цим рішенням наразі вносяться правки до генплану міста, але нічого не сказав про Льодовий палац.

Олександр Мамай показав присутнім зображення проекту Льодового палацу, хоча ще  вчора на засіданні профільної комісії Микола Шевельов говорив, що не знає, як виглядадтиме споруда.

– Найближчим часом набережну ніхто забудовувати не буде, – сказав Олександр Мамай.

IMG_1303

Окрім того міський голова заявив, що якщо на ділянці біля Ворскли почнуть будувати торговий центр або Льодову арену, то він напише заяву про звільнення з посади міського голови.

Депутат міськради від фракції «Самопоміч» Юрій Бойко нагад присутнім про вже існуючий, але занедбаний каток на Леваді.

Голоси розподілидися так:

  • за основу – 35;
  • за правку Д. Сенчаковича про виключення ділянки біля річки – 15 (правка не прийнята);
  • у цілому за рішення – 22 (прийнято).
Виділена територія для розробки генплану

Виділена територія для розробки генплану

Нагадаємо, що  вчора на засіданні містобудівної комісії розглянули проект «Про розроблення детальних планів територій». У ньому йде мова про дозвіл на розробку детальних планів територій п’ятьох кварталів. З приводу одного з них виступили проти громадські активісти та мешканці мікрорайону Левада. Проте депутати голосували списком, і рішення отримало свою рекомендацію для сесії.

Коментувати

19 березня 2018