Депутати затвердили останні зміни до міського бюджету 2018 року

На засіданні постійної бюджетної депутатської комісії затвердили проект «Про внесення змін до показників міського бюджету на 2018 рік».

Депутати затвердили останні зміни до міського бюджету 2018 року

Депутати затвердили останні зміни до міського бюджету 2018 року

Відповідний проект передбачає збільшення доходної та видаткової частини міського бюджету за рахунок  Субвенцій з держбюджету місцевим бюджетам на суму 2 088 000 грн., які планують спрямувати на управління ЖКГ. Також пропонується зменшити доходну та видаткову частини міського бюджету:

— Субвенції з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з держбюджету на 157 543 грн.

— Субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з місцевого бюджету та субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції на 382 093 грн.

Після перерозподілу коштів у міському бюджеті залишиться 1 548 364 грн.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Необхідно спрямувати субвенції на закупівлі дидактичних матеріалів для перших класів, сучасних меблів, та відповідного комп’ютерного обладнання, щоб нова школа дійсно запрацювала.

2018-12-28
Ольга
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: