Депутати з’їхалися до Полтави аби пограти у футбол, волейбол та шашки

11 травня на стадіоні «Динамо» у Полтаві відбулося урочисте відкриття обласної спартакіади серед депутатів міських та районних рад.

Журналісти «Трибуни» завітали на спортивне шоу, дізналися, в яких видах спорту з’ясовуватимуть стосунки народні обранці, а також поцікавилися, чому в змаганнях бере участь так мало молоді.

IMG_6779

Розпочалося урочисте відкриття спартакіади парадом всіх учасників змагань. Колону депутатів Полтавщини очолив депутат обласної ради, чемпіон світу з футболу серед ветеранів Іван Близнюк. Переможці минулої спартакіади збірна команда Полтавської райради ішли у авангарді колони.

Ведучий заходу Сергій Колоптуровський повідомив, що у змаганнях беруть участь представники Кременчуцької райради, Пирятинського району, Комсомольської міськради, Котелевської, Зіньківської, Ново-Санжарської, Семенівської, Велико-Багачанської, Решетилівської, Карлівської, Чутівської, Хорольської, Глобинської, Чорнухинської, Лубенської.

IMG_6926

У рамках спартакіади будуть проводитися змагання з 5 видів міні-футболу, волейболу, шашок, шахів та настільного тенісу. В попередніх змаганнях взяли участь по 26 команд з волейболу та міні-футболу. 12 кращих колективів, які посіли перші місця у своїх зонах, приїхали до Полтави, приймати участь у головних змаганнях.

За підсумками спартакіади буде сформована команда області, яка представить Полтавщину на Всеукраїнській спартакіаді. Вона відбудеться із 6 по 12 червня у місті Чорноморськ, що на Одещині.

Далі слово взяв голова Обласної Ради Олександр Біленький

– Дуже приємно бачити Вас на наших спортивних звитягах. Дуже приємно, що Вам подобаються не тільки політичні баталії у ваших радах, але і спорт, де всі разом з колегами представляєте свій район. Я переконаний, що за підсумками сьогоднішнього дня ми сформуємо потужну команду Полтавської Області, і доведемо всій Україні, що ми не тільки політична область, а й дуже спортивна. Я бажаю всім перемоги, і нехай переможе сильніший.

IMG_6947

За тим право підняти прапор України, і тим самим відкрити змагання надали депутата Полтавської районної та Оржицької райрад та Полтавської міськради.

Після урочистого відкриття частина розпочалося жеребкування змагань, і частина депутатів покинула стадіон «Динамо» та відправилася на інші спортивні об’єкти, де мали відбуватися змагання.

Цікаво, що серед великої кількості депутатів ( а їх було більше 200) журналісти «Трибуни» майже не помітили молоді. Однак, нам вдалося поспілкуватися з молодими народними обранцями, які приїхали захищати честь Кременчуцької районної ради у змаганнях з міні-футболу.

Ігор Близнюк є депутатом Кременчуцької райради і заодно – керуючим адвокатським бюро розповів, що вже вдруге поспіль приїздить на спартакіаду:

– Я вже вдруге поспіль беру участь у обласній спартакіаді. Минулого року захищав честь нашого району, як депутат Червонознамянської сільської ради. Мені подобається брати участь у таких змаганнях. Всі наші депутати грають у футбол на любительському рівні.

IMG_7043

Ігор Близнюк

Ми запитали у Ігоря, чому у змаганнях бере участь так мало молоді. Депутат вважає, що у всьому винна виборча система:

– Цьогорічна виборча система була недосконалою і показала, що дуже багато молоді банально не пройшло до рад через відсутність фінансової підтримки. Тому на змаганнях так мало молодих депутатів, бо їх небагато у складах рад.

Приблизно об 11 годині стартував чемпіонат з міні-футболу. На стадіоні «Динамо» розпочалися два матчі. На одному майданчику з’ясовували свої стосунки депутати Котелевської та Оржицької районних рад.

IMG_7070

На іншому полі збірна Полтавської районної та міської ради грали проти гостей з Хоролу. На початку матчу полтавці відкрили рахунок.

IMG_7093

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Проблемы все решили и айда в футбол ганять. Молодцы ребятушки

2016-05-11
Дима
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: