Депутати розглянули петицію про боротьбу з амброзією

Наступного року Полтавська міська влада планує таки дати бій амброзії. Принаймні, таке рішення прийняли депутати, розглянувши петицію № 254 «Про боротьбу з амброзією».

За словами заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка, на наступний рік при формуванні бюджету пропонується виділити 5 млн грн на програму боротьби з амброзією.

– При системному підході, я думаю, що повністю вирішити цю проблему в місті ми зможемо вже за кілька років. Наразі КП «Декоративні культури» закуповують обладнання на поливання доріг, а також придбаємо обладнання для боротьби з амброзією механізованим шляхом за допомогою тракторів та річним — за допомогою оприскувачів. Чи достатньо цих коштів? Це питання ми вирішуватимемо вже якщо коштів не вистачить. У такому випадку ми підійматимемо питання на сесії про дофінансування. — говорить посадовець.

На що, вже в котре, отримав зауваження від Олега Бєлоножко про можливість використання для цих цілей бішофіту. У відповідь Олексій Чепурко зазначив, що вибір хімікатів для обробки буде проводитись разом з тендером на виконавця даних робіт.

Деякі присутні на засідання запропонували депутатам не закуповувати засоби для боротьби із амброзією, а виділити кошти, з яких громадянам сплачуватимуть за рослинну сировину. На думку підприємців, рослини амброзії можуть принести значно більше коштів, ніж приносить прийом каштанів.

Олексій Чепурко не оцінив такої ініціативи та навів приклад Дніпра, де раніше спробували приймати амброзію у населення, але пізніше відмовились від даної програми.

– Річ у тім, що дійшло до того, що люди почали звозити амброзію з інших міст та районів, області. Тому від проекту відмовились. — зазначив Чепурко.

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

Любое действие будет полезно, смотря на то как из года в год не делалось ничего. Посмотрим на следующий сезон. Во что это выльется.

2018-12-16
Юра
Відповіcти
0

Мы ее сейчас рассмотрим, но это вам как бы к лету подарок будет.

2018-11-28
Дэ Шамотье
Відповіcти
0

Гарна думка,про збір амброзії людми. Повичищали б усю територію одним махом, людям тільки назвіть суму і дайте відмашку. Буде чистота й порядок.

2018-11-28
Зірка
Відповіcти
0

Ще один такий рік як цей, то амброзія захопить в полон наше місто. Простіше назвать місця, де її не було, чим ті, де вона була.

2018-11-28
Світлана
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: