Депутати Полтавської міськради призначили заступників міського голови та сформували новий склад виконкому

0

На 3 пленарному засіданні 17 позачергової сесії Полтавської міськради зареєструвалися 28 депутатів. Основні питання, винесені на розгляд — обрання нових заступників міського голови та формування виконкому.

Полтавська міськрада

Полтавська міськрада

Під час 3 пленарного засідання вхід до будівлі міської ради, традиційно для останніх днів, охороняли представники «Національного корпусу». За їх словами, щоб не допустити провокацій з боку прибічників Олександра Мамая. На засідання, як і раніше, не з’явилися представники фракцій ВО «Батьківщина» та «Совість України».

Основні питання, винесені на розгляд цього разу — затвердження кандидатур першого заступника Полтавського міського голови (Андрій Лямін), керівника апарату (Віталій Нікіпелов); заступника з гуманітарних питань (Людмила Бойченко) (всі троє представляють БПП), а також з питань ЖКГ (Олексій Чепурко, «Рідне Місто»).

Присутні депутати майже одностайно підтримали ці кандидатури (23 голоси «за» від членів фракцій БПП, «Самопоміч», СДП, «Рідне місто»). Не голосували тільки представники ВО «Свобода». Вони, за словами керівника фракції Юліана Матвійчука, прийшли на засідання, аби віддати голоси тільки за формування виконкому. Адже серед кандидатур заступників, говорить депутат, чимало старих облич, які «свободівці» підтримувати не мають наміру.

Новий склад виконкому, у свою чергу, налічуватиме 14 чоловік. Нині є 10 затверджених кандидатур: секретар міської ради Олександр Шамота; перший заступник Андрій Лямін; заступники з питань ЖКГ (Олексій Чепурко) та гуманітарних (Людмила Бойченко); керівник апарату Віталій Нікіпєлов.

Також туди, традиційно, ввійшли представники партій, фракції яких є у міській раді: Дмитро Бурмака та Владислав Шевченко (ВО «Свобода»); представники «Самопомочі» Павло Рибка та Дмитро Гаврилко, а також «побратим» Олександра Шамоти Анатолій Вертелецький («Соціал-демократична партія»).

Депутати підтримали ці кандидатури одноголосно. Пізніше до виконкому мають долучитися ще 2 заступники: з економічних та юридичних питань. Це станеться після узгодження кандидатур та їх обрання на посади. Також склад поповнять представники фракцій, що на останні засідання не з’явилися: «Батьківщина» та «Совість України».

Завершили пленарне засідання присвоєнням Олександру Шамоті 5 рангу держслужбовця. Це питання порядку денного підтримали 22 обранці.

21 марта 2019
20 марта 2019