Депутати планують заборонити продаж алкоголю у нічний час

Сьогодні на засіданні бюджетної комісії міськради депутати розглянули проект заборони продажу алкоголю у нічний час. Відповідно до тексту проекту, заборона діятиме з 21:00 до 8:00 у зимовий час та з 22:00 до 8:00 у літній. Зазначимо, обмеження не розповсюджується на заклади харчування.

Автором проекту став Едуард Волков, який, посилаючись на статистику поліції, заявив, що саме продаж алкоголю у нічний час є основною причиною правопорушень. Присутній на засіданні представник патрульної поліції підтвердив, що біля місць продажу алкоголю у нічний час відбувається на 60% більше правопорушень, ніж в середньому по місту.

Як виявилось, далеко не всі депутати згодні з даним обмеженням. Зокрема, Андрій Соколов повідомив, що, за його інформацією, переважна більшість алкоголю, який розпивають містяни у нічний час, є контрафактною. Відповідно прийняття проекту не вплине на ситуацію. В іншому випадку, Полтава може повторити участь Києва. Зі слів того ж Соколова, відповідна заборона, прийнята КМДА, спричинила зростання оборотів тіньової торгівлі.

Врешті решт, було прийнято рішення не виносити даний проект на наступне засідання міської ради, а направити його на додаткові обговорення.

Коментуючи рішення, очільник фракції БПП у Полтавській міськраді Андрій Матковський зазначив, що у майбутньому у планах влади – скласти перелік громадських місць, де фіксується найбільше правопорушень, пов’язаних із вживанням алкоголю. Також у планах – збільшити кількість правоохоронців у відповідних місцях для забезпечення правопорядку.

Нагадаємо, у 2016-му році Київ став першим містом, де міська влада заборонила продаж алкоголю у нічний час. Пізніше ініціатива була скасована у судовому порядку. Проте вже у вересні 2018 заборону відновили завдяки прийняттю Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових».

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Якщо алкоголь, який розпивають містяни у нічний час, є контрафактним, то яким же він буде після такої заборони. Хай живуть ТОЧКИ по під’їздах! Кому від цього стане краще. Чи думають,що пить перестануть?)

2018-11-23
Знаючий
Відповіcти
0

Таку виручку АТБ втратить((((

2018-11-23
Тедді
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: