Депутати міськради дискутували на засіданні постійної комісії

Анна Єгорова
13:03 | 22 березня 2017
0

На засіданні постійної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, …, соцзахисту населення, охорони здоров’я депутати розглянули 16 питань. Під час обговорення між депутатами міської ради виникло кілька дискусій.

Олександр Кудацький, голова комісії

Олександр Кудацький, голова комісії

1.Депутат Юрій Бойко подав на розгляд звернення щодо попереднього розгляду проекту рішення про звернення депутатів ПМР до Кабміну щодо підготовки відповідної нормативної бази та роз’яснення утворення госпітальних округів. Створення одного передбачений і на території Полтави, тому депутат вбачає важливим розпочати обговорення цього питання. Проте деякі депутати неоднозначно сприйняли цей проект, оскільки наразі конкретних пунктів утілення реформи немає. Тож, рішення комісію не пройшло.

Ліліана Бєлашова

Ліліана Бєлашова

2. До відома депутатів донесли кадрові зміни виконкому щодо звільнення заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка і призначення на його посаду з 28 березня Андрія Ляміна. Депутат Юліан Матвійчук зазначив, що спочатку треба прийняти відставку, а вже потім розглядати кандидатів. Голова комісії Олександр Кудацький нагадав, що питання заступника ЖКГ не є профільним для їхньої постійної комісії, тому інформацію взяли до відома. Троє депутатів утрималися від голосування.

Андрій Лямін

Андрій Лямін

3. У процесі розгляду порядку денного виникла дискусія щодо повноважень постійної комісії та порядку прийняття рішення. Нагадаємо, у складі згаданої комісії 8 депутатів, присутніх було семеро. Депутат Матвійчук зазначив, що комісія рекомендує рішення у випадку, якщо “за” голосує більшість від загального складу, натомість Олександр Кудацький і кілька депутатів були переконані, що враховується більшість від присутніх. Після озвучення витягу з закону “Про місцеве самоврядування” стало зрозуміло, що рацію мав Юліан Матвійчук. Тому депутати й фахівці апарату переглянули рішення розглянутих питань.

IMG_0576

4. Питання призначення стипедії міського голови, кубку КВН міського голови уже другу комісію поспіль турбує депутатів опозиційних фракцій. На їхню думку, усі заохочення мають іти від імені міської ради, а не лише мера. На думку опонентів, головне, що премії видають, а від чийого імені – значення немає. За зміни у відповідних положеннях проголосували троє з присутніх депутатів.

IMG_0579

З огляду на голосування під час комісії видно тенденцію: депутати фракції “Рідне місто” здебільшого розходяться в думках із депутатами “БПП” і “Совісті України”.

Нагадаємо, що чергова сесія Полтавської міської ради відбудеться 24 березня.

Депутати міськради дискутували на засіданні постійної комісії

Депутати міськради дискутували на засіданні постійної комісії

Присутні на комісії:

Члени комісії: Олександр Кудацький (голова), Олександр Глазов, Світлана Нестуля, Ліліана Бєлашова, Вячеслав Федоряка, Анатолій Костенко, Владислав Кива.

Депутати: Оксана Деркач, Юрій Бойко, Юліан Матвійчук.

Відсутній на комісії: Сергій Литвиненко.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: