Депутата Полтавської облради, який не повідомив про нові придбання на півмільйона, оштрафували на 3 тисячі гривень

3

Депутат Полтавської облради оштрафований на 3 400 гривень за неповідомлення про суттєві зміни у майновому стані.

Віталій Бабак (Фото: Новини Полтавщини)

Віталій Бабак (Фото: Новини Полтавщини)

Про це повідомила прокуратура Полтавської області.

За участі прокуратури Полтавщини Київський районний суд Полтави розглянув 2 протоколи, складені співробітниками Управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, щодо депутата Полтавської обласної ради Віталія Бабака.

Про це повідомив Артем Лещенко, прокурор відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції прокуратури області .

– Зазначений громадянин, придбавши майже за 130 тисяч гривень автомобіль та за 420 тисяч гривень нежитлову будівлю, не повідомив про це Національне агентство з питань запобігання корупції, чим порушив вимоги фінансового контролю, – зазначив прокурор.

Депутат визнаний винним у скоєнні адміністративних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 172-6 КУпАП (неповідомлення про суттєві зміни у майновому стані), та оштрафований на загальну суму 3 тисячі 400 грн.

Як повідомляється на сайті прокуратури, свою вину депутат визнав. Постанова суду набрала законної сили.

Коментувати

3 Коментарів
По закону
• 09:35 | 03 лютого 2018

Я прошу меня простить, но он ведь понес предусмотренное законом наказание. Признал упущение. Чем комментаторы не довольны?

Відповіcти
Країною керують злодії
• 07:47 | 03 лютого 2018

Ще один привід плюнути керівництву “правоохоронних органів”, “суддям” та “депутатам” в обличчя. Так тримати! Плюйте на них!!!

Відповіcти
лл
• 21:55 | 02 лютого 2018

А где деньги взял? И ответ устроил?

Відповіcти
18 лютого 2018
17 лютого 2018