День Незалежності України: заборона військового параду та Всеукраїнське виконання гімну

Катерина Шевелєва
12:08 | 04 серпня 2016
1

24 серпня в країні відбудеться державне свято – День Незалежності України. На території усієї держави відбудеться чимало заходів. На Полтавщині до 25-ї річниці Незалежності України їх заплановано понад 750. Про це повідомили сьогодні, 4 серпня, на засіданні Організаційного комітету з підготовки та відзначення в області цього дня.

IMG_4703

У області по кількості заходів лідирує Полтава. Тут їх відбудеться 42. На другому місці – Лубни, а далі – Кропивницький та Горішні Плавні.

23 серпня, в День державного прапора України, у Полтаві відбудеться офіційна церемонія урочистого підняття державного прапора. Про це на засіданні повідомила Валентина Вождаєнко. Вона зазначила, що з нагоди святкування Дня Державного Прапора України заплановано провести флешмоб із передачі національного прапора:

– Колона людей вишикується ланцюгом від Театральної площі до пам’ятника Тарасу Шевченку. Люди передаватимуть один одному прапор. Після передачі відбудеться урочисте підняття прапора біля пам’ятника Кобзарю.

IMG_4732

24 серпня всі українці о десятій годині заспівають гімн України. А через п’ятнадцять хвилин, о 10:15, по всій країні запланована хвилина мовчання за полеглими бійцями АТО. Планується, що полтавці зможуть переглянути трансляцію зі столиці на Театральній площі.

На заході зазначили, що остаточний основний план заходів з відзначення 25-ї річниці Незалежності України оприлюднять 8-10 серпня.

IMG_4753

Серед традиційних заходів, які відбудуться у Полтаві та області – покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань видатних діячів українського державотворення, учасників Революції Гідності та антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях.

Крім того, заплановано проведення інформаційних, наукових, просвітницьких, культурних та інших заходів.

Варто зазначити, що згідно з Указом Президента на День Незалежності України заборонено проводити військові паради та показ військової техніки.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

100500 мероприятий, а сходить не куда как всегда

13:01 | 04 Серпня 2016
w
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: