Дані із зони АТО за тиждень: 2 загиблих, 28 поранених

0

Під час обстрілу у зоні АТО на початку тижня загинув Артур Латченко, мешканець с.Більськ Котелевського району.

Загиблі. Фото - ОКІА "Новини Полтавщини"

Загиблі. Фото – ОКІА “Новини Полтавщини”

2  загиблих та 28 поранених протягом тижня – така статистика із зони АТО свідчить, що російсько-терористичні війська не дотримуються жодного режиму тиші. Кількість обстрілів, як і раніше – не менше, ніж півсотні на добу. Причому на всіх напрямках працюють не тільки міноменти та гранатомети – ворог обстрілює наші позиції також із танків, БМП. Останнім часом, за свідченням бійців, значно активізувалися ворожі снайпери. Українські бійці здебільшого стараються дотримуватися попередніх домовленностей. Однак, звісно, дають відсіч, якщо це безпосередньо загрожує їхньому життю. Так, під Мар’їнкою ДРГ противника спробувала здійснити прорив, однак українські військові застосували щильний вогонь і відбили атаку ворога. На місці бою знайшли тіло противника без документів, у формі без шевронів та будь-яких інших упізнавальних знаків.

Нагадаємо, на початку тижня під Авдіївкою під час обстрілу загинув наш земляк, мешканець с.Більськ Котелевського району Артур Латченко. Бійцеві 72 ОМПБ був лише 21 рік. Він неодноразово брав участь у кровопролитних боях,  у тому числі біля Шахти “Бутівка”, і побратими навіть жартували, що хлопець народився у сорочці. Однак цього разу вона його не вберегла.

Артур Латченко

Артур Латченко

Також у Центральному військовому шпиталі від важких травм помер Владислав Макаров, теж боєць 72 бригади. Поранення він отримав під Авдіївкою 2 квітня. Лікарі дві доби боролися за його життя, однак врятувати 19-річного воїна не вдалося.

Коментувати

21 березня 2018